У січні майже 70 безробітних подолян стали підприємцями

За повідомленням обласного центру зайнятості, безробітні хмельничани не бояться започатковувати власну справу. Упродовж січня цього року за сприяння обласної служби зайнятості 69 безробітних стали підприємцями. Серед них 53,6% – молодь у віці до 35 років, 23% – особи, які мають додаткові гарантії у сприянню в працевлаштуванні.

Основними напрямками розвитку підприємництва залишається торгівля продовольчими, непродовольчими товарами та торговельно-посередницька діяльність, надання побутових послуг населенню, діяльність у сфері бухгалтерського обліку, надання перукарських послуг, вирощування сільськогосподарської продукції тощо.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Брєд, отримали одноразову допомогу в розмірі річних виплат від центру зайнятості, а потім дружньо через півроку припинять підприємницьку діяльність. Курчат по осені рахують! Пускають мильні бульбашки у вічі для народу, нічого не змінилось…

  2. Поганому танцору мешти муляють. Нормальні люди відкрили власну справу і заробляють собі на безбідне життя. Дай Боже їм успіхів у бізнесі і бути прикладом для наслідування.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.