“Герегівці” блокують президію Хмельницької облради. Загородний зібрав голів фракцій на консультацію

Фракція партії “За конкретні справи” блокує президію Хмельницької облради перед початком плераного засідання.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як заявив депутат-“герегівець” Микола Харкавий, його фракція не згідна з політикою, яку проводить голова ради Михайло Загородний. Вони наполягають, аби їхній представник був обраний заступником голови обради, оскільки “за партію проголосувало близько 90 тисяч мешканців області”.

Під час оголошення офіційної заяви керівник фракції “За конкретні справи” Неоніла Андрійчук дорікнула голові ради Загородному, що він “вкидає до сесійної зали питання, які не погоджуються з усіма фракціями”. Зокрема, йдеться про співфінаснування об’єктів будівництва за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Також Андрійчук наголосила, що досі обласна рада не розглядала питання про соціально-економічний розвиток Хмельницької області на 2016 рік.

Окремо “герегівка” звинуватила Загородного у кулуарності і підкилимності з добору кандидатів на посади заступників голови ради. Вона наполягає, щоб це питання було зняте з сьогоднішнього порядку денного сесії.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Голова ради відреагував на блокування президії і запропонував головам фракцій провести консультації у своєму кабінеті. Наразі сесія не почалася.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. Шановні “герегівці” йдіть блокуйте свій епіцентр і не заважайте працювати іншим! Ви вже настільки достали всіх….зі своїми “конкретними справами”….

 2. так точно!!! на ідіотів схожі..розуму ніль…
  я за те щоб загородній призначив людей з цих фракцій

 3. а хто знає..може

 4. Герегівц вперед,покажіть як потрібно працювати,ремонти в школах в садках і.т.д…….,Вас бояться тому що поважають

 5. розуму ноль в ледарів таких як ти,які приходять сидять в радах і ніх…а не роблять

 6. який бардак. це жах. порядку нуль. куди котимося. чим займається голова ради? сором. так не контролювати ситуацію.

 7. Загородній думав що облрада це просто… А ніфіга ! Тут треба мізги включати, правда як що вони є …

 8. Я вважаю , що таких ” Герегівців” треба по більше вперед з конкретними справами . І ця робота команди не на словах а на ділі .

 9. Дуже не гарно розпочинає свою діяльність голова облради. “Герегівці” тримайтесь і доведіть справу до кінця. Народ з вами!!!

 10. для голови облради потрібно згуртувати навколо себе депутатів та спільно вирішувати питання , а не робити розкол- як люди кажуть – для того щоб керувати потрібні мізки, не звинувачувати безпричинно людей, зазрість давить-бо “Конкретні справи” щось роблять, зрушили та потурбували ваш спокій , так включайтесь керівництво області і вперед, правда вже за “герегівцями” …….

 11. НА МОЮ ДУМКУ ГОЛОВА ОБЛРАДИ МИХАЙЛО ЗАГОРОДНИЙ ДУМАЄ ТІЛЬКИ ПРО СВОЇ АМБІЦІЇ, ТА НЕ ПОВАЖАЄ ТИХ ВИБОРЦІВ ЯКІ ВІДДАЛИ СВІЙ ГОЛОС ЗА ПОЛІТИЧНУ ПАРТІЮ “КОНКРЕТНІ СПРАВИ”!!!
  НА МОЮ ДУМКУ ІЗ ЦІЄЮ ПОЛІТ СИЛОЮ ПОТРІБНО РАХУВАТИСЯ ТА ВИРІШУВАТИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ, ТОМУ ЩО “КОНКРЕТНІ СПРАВИ” ЗРОБИЛИ БІЛЬШЕ ЗА ТАКИЙ КОРОТКИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧИМ БУДЬ ЯКА ПОЛІТИЧНА СИЛА ЗА 25 РОКІВ!!!!!!!!!!

 12. Нагадує старі часи коли за спинами депутатів намагаються пропхнути свого представника у владу та свої закони ! ОБЛАСНА РАДА ЦЕ НЕ ТЕАТР… Знов кулуарні ігри ДІСТАЛО.

 13. Невже Завгородньому не зрозуміло, що часи, коли влада “назначала” собі керованих і слухняних заступників у минулому. Той Драган – пусте місце, Дальше своєї філармонії нічого не бачить. А Голова швидко освоївся, мабуть має амбіційні плани до дерибану бюджету. От і підбирає слабаків. Про народ про Хмельницьку область думайте, і робіть щось конкретне, а не як Сеня -кролик – на словах одне, а жити все гірше і гірше.

 14. Ніщо не змінилось. Якщо не помиляюсь, Загородній з губернаторського крісла, в результаті кулуарних домовленостей, торгів, благополучно перемістився у крісло Голови обласної ради. І вважає, що під “кришуванням” Президента, схопив цапа за бороду. Повинна бути якась елементарна повага до депутатів, до людей, бажання щось змінити на краще, а не одне бажання – пиляти бюджет. “Попєрєдніки” – знають як це робиться, мабуть уже проконсультували, взяли в долю, навчили. Інакше, який з філармоніста – заступник? Де глибокі знання економіки? Знову договірні ігри? Стидно!!!

 15. Светка-тебе до Драгана,як до неба-рачки! Там столько мозгов,что тебе и не снилось. Просто этот спектакль никому не нужен!

  • Драган музикант, а не заступник голови обласної ради і крім філармонії більше ніде і не працвав, а головне він чужий для Хмельницької області і чвоє життя аж ніяк не повязує з Хмельниччиною.За які заслуги його пропихає Загородний?А на рахунок мозгів то вони певне є не тільки в Драгана а й у інших депутатів, то чому розглядали тільки його кандидатуру?

 16. Герегівці, пора брати ініціативу у свої руки. Недайте розкрадати країну.Чекаємо більш рішучих дій.

 17. Пора припинити цю кулуарну і підкилимну роботу. Громада вимагає відкритості і прозорості в прийнятті соціально-важливих для хмельничан рішень.

  Можливо програма соціально-економічного розвитку на 2016 рік є фабулою, здертою з програм попередників або підігнаною під свої політичні інтереси, от і вносять її в порядок денний з під столу в останній момент, розраховуючи на байдужість дипкорпусу.

 18. Крадуть у Києві,областях, районах. Непомірними податками обложили підприємців, комунальні плотежі непосильні, державні органи в круговій корупції. Д О С Т А Л О. З”явилась політична партія “За конкретні справи”, яка не словом ,а ділом творить конретні справи, які всі бачать. За Вас проголосувало найбільше виборців при шаленому тиску адмінресурсу. Беріть Ініціативу у свої руки. Громадяни Хмельниччини за Вас.

 19. В цивілізованих країнах керувати допускають тих кого обрав народ, а не навпаки.Згадайте, яким чином попав на посаду голови обласної ради Загородній.ЧИМ ВИ КРАЩІ ПАНЕ ЗАГОРОДНІЙ ВІД РЕГІОНАЛІВ? ЗА ЩО ЗАГИНУЛА НЕБЕСНА СОТНЯ?ЩО ЗМІНИЛОСЬ ?ГАНЬБА ЗАГОРОДНЬОМУ!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.