За рік поставки молока на переробні підприємства Хмельниччини скоротилися на 21,5%

У 2015 році переробні підприємства Хмельницької області купили в усіх категоріях постачальників 209,9 тис. т молока та молочних продуктів (на 21,5% менше, ніж у 2014р.), у т.ч. в сільськогосподарських підприємствах – 94,3 тис.т (на 12,1% менше,), господарствах населення – 104,6 тис.т (на 21,2% менше), інших господарських структурах – 11,0 тис.т (в 2,5 раза менше).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За якісним складом купленої молочної продукції в сільськогосподарських підприємствах переважало молоко першого ґатунку (94,2%), в господарствах населення – другого ґатунку (85,6%).

Торік середня ціна купівлі однієї тонни молока становила 3445,1 грн. проти 2863,7 грн – у 2014 році.

Крім того, переробними підприємствами використано для переробки 7,7 тис.т власно виробленого молока, що на 21,6% менше, ніж у 2014р.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. СПАСИБІ МАЙДАНУ !

    • Дочого тут майдан.? Ціни на молоко як не було так і не має!влада не може контролювати приватний бізнес молокозаводів що купляють 1 літр молока у населення за копійки тобто за 2.00 грн. Власники молокозаводів несуть хабарі в вищі ешелони влади і договорюються між собою про ціну в регіоні. Влада се це прикривала, і прикриває! А люди здають худобу на бойню теж за копійки бо не вигідно її вирощувати.Поясніть …. як може літра молока літом коштувати 2.50 грн. А літра хорошого бензину 20.00 ! Виходить що за відро молока можна купити чуть більше літри бензину? А майдан стояв для того макс_ що б влада змінилась і подумала про людей….. ! На жаль влада знову думає про гроші та власний бізнес……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.