У 2015 році Хмельниччина скоротила споживання газу на 21%

У 2015 році в Хмельницькій області використали 636,3 млн.м.куб. газу, що на 21% менше порівняно з попереднім роком (для порівняння: у 2013 році обсяг споживання подолянами блакитного палива становив 895,4 млн.м.куб газу, у 2014 – 802,3 млн. кубів.)

Про це повідомляє сайт ПАТ “Хмельницькгаз”.

Зменшення споживання газу зафіксоване серед усіх категорій споживачів, але найбільше скорочення у побутових та промислових споживачів, відповідно, на 18% та 33%.

Крім економічної кризи, на суттєве зменшення споживання енергоносія вплинула і потреба економити його в зв’язку із значним подорожчанням.

Водночас у ПАТ «Хмельницькгаз» скаржаться, що через таке відчутне зменшення використання блакитного палива, виникає гострий дефіцит обігових коштів. Так, за останній рік компанія недотримала майже 57,1 млн грн. з ПДВтарифних надходжень, які і є основним джерелом фінансування комплексу робіт з обслуговування та утримання в належному технічному стані газотранспортної системи області, зокрема, в піковий час навантажень – осінньо-зимовий період.

Наразі понад 17% розподільних газопроводів області, якими газ доставляється в оселі споживачів, експлуатуються вже від 20 до 60 років та потребують негайного ремонту.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.