Сімашкевич пожурив атестаційну комісія за відсів поліцейських Кам’янця-Подільського

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич стурбовано відгукнувся на адресу роботи атестаційних комісій при Головному управлінні Національної поліції України у Хмельницькій області.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Незрозуміла ситуація, яка складається зі службою поліції. Атестаційна комісія позбавила права працювати в правоохоронних органах багато справжніх фахівців. Реформа необхідна, але не таким чином її варто проводити. Щоб навчити опера-професіонала потрібні роки, тому за два місяці підготувати якісні кадри просто неможливо. Поки старий склад звільнили, а новий проходитиме навчання, ми будемо зовсім без поліції. І це в той час, коли в обігу багато незаконної зброї, амністія, скоюються вбивства та крадіжки”, – наголосив він.

Як писав НГП, з 25 січня розпочався другий етап атестації поліцейських Хмельниччини — співбесіди з атестаційними комісіями.

Процес переатестації співробітників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області планується завершити до кінця лютого 2016 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Я вас умоляю, наша Фаничка, шо с балкона напротив, имела выразить, шо если разные симашкевичи – даже при наличии уважения к ним – начнут опять расставлять свох “профессионалов” в погонах по грабежам людей на рынках и в дорогах, то и война не закончится, и вся Украина выедет отсюда на пмж.

    • Я хочу подивитися на вашу реакцію коли борони боже станеться якась ситуація, а за вас не буде кому захисти бо старих поліцейських вже не має, а нових ще не має. Думаю пісня буде іншою. Будь яка справа має бути розумною. Та й давайти говорити про те, що не всі колишні були погані так же само як і нові не всі будуть кращі. Просто треба сказати, а судді хто?

  2. Напевне не пройшли своі “любі друзі”

    • ПЕРЕГЛЯДАЛИ СПИСОК ЧЛЕНІВ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ—ТАМ БАГАТО ТАКИХ ЩО СЛІВ НЕ МАЄМО…ОДНІ МАТЮКОВІ БУКВИ ХОЧЕТЬСЯ СКАЗАТИ….ПРО ТАКИХ ЧЛЕНІВ ЯК СКОРОБАГАТИЙ ТА МАЛІНОВСЬКА….ТА ІНШИХ ПОДІБНИХ БЕЗГРАМОТНИХ ТА БЕЗСОРОМНИХ… ГАНЬБА ОДНИМ СЛОВОМ….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.