Аграрний комітет Верховної Ради України підтримав єдиний законопроект щодо відшкодування ПДВ.

Депутати профільного комітету також зійшлися на тому, що потрібно продовжити цю ініціативу до 2018 року.

«Відшкодування ПДВ – дуже важливий момент для галузі. Від цього залежатиме майбутнє аграрного комплексу.  Бо вже 20 лютого цього року потрібно здавати декларації з ПДВ. Аграрії цього не зможуть зробити, тому що не знають, як це правильно зробити. Це означає, що податківці напишуть їм штрафи і пені», – аргументував свою позицію народний депутат, член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк.

Він разом із колегами-аграріями стали авторами відповідного законопроекту щодо відшкодування ПДВ.

Сергій Лабазюк пояснив, що дискусія затяглася ще з минулого року після прийняття змін до Податкового кодексу щодо відшкодування ПДВ.

«Запровадження двох реєстрів призвело до абсолютного колапсу з адмініструванням ПДВ, оскільки фіскальна служба не надала жодних роз’яснень, як це має працювати. Тому багато зараз залежить від позиції аграріїв в стінах парламенту. Переконаний, що не дивлячись на політичний окрас, треба об’єднатись і подати спільне рішення, яка буде включати запровадження одного реєстру з автоматичним відшкодуванням та продовження спецрежиму оподаткування до 2018 року, як і передбачено в Коаліційній угоді», – наголосив він.

Спільний документ депутати-аграрії направили на розгляд до сесійної зали парламенту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.