В березні Ощадбанк планує випускати “картки кам’янчанина”

Сьогодні в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради міський голова Михайло Сімашкевич, радник мера Володимир Хмелюк та керівництво Ощадбанку під час брифінгу для ЗМІ підписали меморандум про співпрацю у сфері запровадження «картки кам’янчанина». В березні Ощадбанк планує розпочати випуск електронних карток, оформити її можна у будь-якому міському відділенні Ощадбанку.

За словами Володимира Хмелюка, Кам’янець-Подільський взяв за основу досвід Львова, де «картку львів’янина» було запущено минулого року. Над розробкою електронної карти в міській раді також співпрацюють з виконавчим директором Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій, експертом Агентства електронного урядування України Янікою Мерило та радником міського голови, спеціалістом у сфері IT-технологій Олександром Проніним. Виготовленням «картки кам’янчанина» займатиметься Ощадбанк. Її дизайн витримуватиметься у стилі міста.

Для власників електронної картки в міській раді обіцяють переваги: можливість отримувати на картку заробітну плату, стипендію, пенсію, інші соціальні виплати, знижки та бонуси в торгівельних мережах міста та аптеках (наразі ведуться перемовини з приватними підприємцями), можливість оплачувати проїзд через Замковий міст(без оформлення проїзної картки). Також власники картки зможуть оформити електронний цифровий підпис. Це дасть змогу кожному кам’янчанину направляти інформаційні запити та отримувати інші офіційні документи міськради в режимі онлайн.

В перспективі планують встановити термінали для оплати проїзду «карткою кам’янчанина» у комунальних автобусах, в ідеалі – запровадження такого розрахунку в приватних маршрутках і таксі.

Михайло Сімашкевич анонсував найближчим часом ще й оновлення офіційного сайту міської ради та розділу про міський бюджет для більш зручного аналізу кошторису міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.