У Симчишина пропонують цього року лише тричі запалювати меморіал “Вічний вогонь”

Виконком пропонує винести на розгляд сесії Хмельницької міськради графік роботи меморіалу “Вічний вогонь”.

Про це зазначено у проекті рішення виконавчого комітету.

Так, цього року запалювання “Вічного вогоню” має відбуватися на три календарні дати: 25 березня – День визволення міста Хмельницького від німецько-фашистських загарбників, з 8.00 до 17.00; 9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні, з 8.00 до 19.00; 28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників, з 8.00 до 17.00.

Довідка НГП. У  2013 році з міського бюджету витрачено 54,6 тис. грн на утримання меморіалу ‘Вічний вогонь”, а на 1.09 2014 року – 60,2 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. А чого можна очікувати від прямих нащадків поліцаїв, які нищили український народ разом з нацистами, а тепер знову взялися за справу своїх пращурів? Ганьба нам, якщо не зможемо поставити на місце цих покидьків!

 2. Дурість, ще і та!
  Вся Європа пам’ятає та по сьогоднішній день вшановує пам’ять про наших загиблих, а ми тільки три рази на рік.
  Яким це прикладом буде для молоді???
  Якщо я не помиляюся, то Симчишин є за освітою -вчитель історії, а той , хто не пам’ятає та не цінує історію батьків та дідів наших, той не має права на майбутнє !
  Знову Хмельничани обрали мером міста не Хмельничанини, от і будуть пожинати плоди ще одного ділка.
  Був Мельник, допрацювався, що тільки злим словом згадують !!!!
  Запропонуйте кожному депутату заплатити по 150 грн.на місяць , то не тільки на газ вистачить , а ще і на прибирання !!!

 3. Скільки можна згадувати війну 70 річної давності?

 4. Люди, опомнитесь! Что мы творим????? Симчишину и его соратникам дай волю, они бы и 9 Мая отменили и приказали забыть! А так кидают нам всем косточку, вот мол радуйтесь- у вас будет три дня! Почему же мы все молчим? Ведь достойных и понимающих людей большинство. Но видимо мы не умеем себя вести, как Симчишини, бурлики и им подобные.

 5. До влади прийшли націоналісти!!! Чого Ви чекаете? Будуть одні лозунги!!! І подивитесь…….. до кращого Вони СВОБОДІВЦІ не приведуть!!! Вони тільки на словах, і то що партія скаже!!! Справа часу, ще декілька місяців і подивитесь, для міста нічого гарного не буде бо він ДЯДЯЬКА СЕМ ПІЗ…..БОЛ! Він на язиці кращий із кращих, а подивитись він ГАН…….ОН!!!!!!

  • Маємо те, що маємо. Подивимося,

   • Подивимся? А нам то, від цього не краще. Як місто далі буде існувати? ГАНЬБА

    • без вогню місто зупинитися, життя стане набагато гіршим, короче все ганьба, зрада і повний гаплик. дайте людям вогонь.

 6. За період окупації нашої області на її території німецькими нацистами було закатовано майже пів мільйони радянських військовополонених, євреїв, підпільників та просто мирних громадян (це населення двох таких міст як сучасний Хмельницький). Оскільки німці не дуже любили особисто робити брудну роботу їм активно допомагали розстрілювати людей поліцаї та інші сраколізи з числа місцевих маргіналів. Сьогодні Симчишин та його гопота хочуть переписати історію України та витравити з пам’яті народу жертви нацизму та подвиг визволителів. Для цього перейменовують вулиці, що носять призвіща визволителів Проскурова та знищують головний Вічний Вогонь Хмельницької області.
  Соціал-націоналісти Тягнибока гідно продовжують справу націонал-соціалістів Гітлера.

 7. кацапи гавкають, а караван іде! під тою самою зіркою не тільки визволяли, але і знищували тисячі українців. Слава Нації!

 8. вогонь – це втоя святиня? язичник?
  кразе хай ті 300 тисяч ветеранам, які бідують і хворіють роздадуть. Скільки можна жити фетишами і тотемами?

 9. Ідея нормальна. А промосковсткі приблуди хай їдуть до Москви.

  • Наше бидло скоробогатий вже прикривається ніком козак. В тебе свиното вже рило заплило свинячим жиром

 10. У нас вже є нові герої – які захищають теперішню Україну.
  Їм потрібна наша увага.

 11. Ко-ко-ко-ко
  І що ти будеш робити… Мер-нацист..
  Дай подумаю…
  Ага. НІЧОГО ти не зможеш зробити. Хіба що сидіти і далі тут триндіти.

 12. Симчишин нехай зі своеї зарплати віддає частину на газ для вічного вогню. Ніхрена не зробив, а зарплату отримав як в Міністра. Треба починати з себе економити.

  • О це точно, зарплату собі зробив, да і не тільки собі , а своїм членам партіїї – заступникам да і тим членам кого сьогодні на роботу бере. Це не ганьба, це зрада для міста. Нехай озвучать свою зарплату!

 13. Читаю новини тут. У Камянці створюють картку камянчанина,шукають землю під зону відпочинку. У нас які справи? Пропонуємо загасити вогонь, вулиці перейменовуємо як вандали. Ще обіцяють когось покарати за цеглу (в вона на людей зверху падала на Подільській). Ось нова влада,яку чекали. Панове,коли будувати будете,а не знищувати,гасити і карати?
  .

 14. дописувач макс явний провокатор, вартий того щоб його забанили за коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності (взято з повідомлення адміністрації сайту). А ще він явно промоскальських поглядів та проявляє себе як представник країни-агресора. Ігноруйте його.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.