Нардеп Кравчук не здивувався, коли фракція теофіпольської “Батьківщини” ліквідувалася

Народний депутат України (позафракційний) і колишній голова Хмельницької обласної партійної організації ВО Батьківщина” Василь Кравчук не здивований фактом розпуску фракції “Батьківщини” у Теофіпольській районній раді.

Таку думку він висловив кореспонденту “Незалежного громадського порталу”.

Василь Кравчук. Фото Віталія Тараненка

Василь Кравчук. Фото Віталія Тараненка

“Мені прикро, але ніхто до нас не дослуховувався. ВО “Батьківщина” – це партія Юлії Тимошенко, і всі, хто туди вступав, вірили Юлії Володимирівні. Сьогодні відбувається ситуація, коли верхівка політичної сили не бажає чути низи, рядових членів. Об’єднавчий процес між “Фронтом Змін” і “Батьківщиною” майже знівельований. На папері звітується про 1076 “фронтовиків” Хмельниччини, а після ревізії виявляється, що в партії 650 членів”, – зазначив він.

На думку політика, те, що продемонстрували бютівці Теофіпольської райради, не що інше, як протест проти політики партії, якої керує Арсеній Яценюк.

В.Кравчук додав, що юридично ВО Батьківщина” існувати буде, оскільки “знайдуться люди, котрі ще співчувають Тимошенко”, але не зможе повернути собі попереднє обличчя.

На думку політика, якщо тільки Хмельницьку обласну партійну організацію ВО Батьківщина” очолить колишній “фронтовик” Олександр Ксенжук, “вона розсипеться, як картковий будинок”.

Як повідомляв НГП, сьогодні фракція ВО “Батьківщина” у Теофіпольській районній раді ухвалила рішення про саморозпуск.

“Ситуація, яка склалася в партії «ВО «Батьківщина» призвела до того, що так званий «об’єднавчий» процес з політичною партією «Фронт змін» перетворився фактично на рейдерське захоплення «Батьківщини». Звільняються з посад керівники обласних організацій – люди, які створювали та розбудовували партію (Полтавська, Хмельницька, Запорізька, Миколаївська обласні партійні організації). Ці звільнення відбуваються всупереч Статуту партії, без врахування думки рядових партійців та керівників міських, районних партійних організацій. Керівники місцевих партійних організацій, які висловлюють власну позицію, звільняються вищим партійним керівництвом як «розкольники».

Всі ми є партійцями з багаторічним стажем, але ми вступали до партії, лідером якої була і до сьогодні залишається Юлія Володимирівна Тимошенко. Теперішнє вище партійне керівництво, прикриваючись її ім’ям, на жаль, сповідує інші принципи”, – говориться в заяві.

У результаті 15 депутатів, котрі складали фракцію ВО “Батьківщина” у Теофіпольській районній раді, створили депутатську групу “Наша Теофіпольщина”. Туди також ввійшли один обранець з Партії регіонів і 5 депутатів від Народної партії Литвина.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Кравчук прав,що Ксенжук розвалить Батьківщину як розвалив Фронт змін. Но в мене запитання до Кравчука. А яка якість керівників осередків Батьківщини? В обох партіях багато”тушек” в радах. Це головна проблема обьеднання на Хмельничині. Да и Лесков ні чим не краще за Ксенжука.

  2. сам Кравчук все це організував

  3. да какая разница. что и кому организовывать. все и так уже организовано свыше. кранты партии Батькивщина с приходом фронтовиков. не удевлюсь если этот захват партии задание для яценюка от януковича. и что далее ждать. Те кто понимает это не хочет быть оболваненым красивыми словами. Те кто руководит батькивщиной сечас рады что тимошенко сидит а они стрегут свою зелень

  4. Потрібно було назвати фракцію “Будуємо Теофіпольщину разом”

  5. Кравчук сам тушка.А якщо насправді то “перебіжчик” в партію ригів.

  6. Згоден з попереднім коментарем, кравчук тушка і зрадник і не має права коментувати стан справ в батьківщині

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.