Хмельничани не вважають своє місто туристично привабливим – дослідження

Згідно з даними дослідження, найбільше задоволених проживанням у своєму місті серед мешканців Тернополя (91%), найменше – серед мешканців Хмельницького та Івано-Франківська (80%).

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою ”Рейтинг”.

Фото vorobus.com

Фото vorobus.com

Хмельницький, на думку близько 40% його жителів, – це тихе, затишне місто з великою кількістю парків і скверів, багатьма кафе і кав’ярнями, де живе багато молоді. Для 15% місцевих жителів невисокою є вартість життя, що є найвищим показником серед усіх досліджуваних міст.

Разом із тим, у Хмельницьку найменше відзначають релігійність міста та дотримання традицій. На думку хмельничан, їхнє місто не є туристично привабливим (7%), про що свідчать найменші показники краси архітектури, наявності пам’ятників, багатства історії міста.

Для мешканців Чернівців та Хмельницька країною для виїзду №1 стала б Німеччина, на другому місці – США. Також серед жителів цих двох міст найбільше прихильників еміграції до Росії.

Цікаво, що переїзд до таких країн як Італія та Англія отримав більше розповсюдження, ніж до сусідньої Польщі, яка залишається найбільш привабливою для населення Хмельницького і Львова.

Якби респонденти були змушені виїхати на постійне місце проживання в інше місце України, то жителі Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького в першу чергу обрали б Західний регіон, а також Київ і область.

Дослідження проводилися протягом 2012-2013 років, опитування проводилося серед населення Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького та Чернівців віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: по 800 респондентів у кожному місті. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. з такою міською владою хіба може щось подобатися?

  2. Місто – це люди. Настрої перш за все від оточення залежать. Якщо городяни один одного морочать, надурюють і чмурять, то хай там влада буде золотою й довкола десятки тисячолітніх соборів височать – місто не буде привабливим. І навпаки

  3. так воно то так, але. Коли ти в Тернополі вийдеш на Набережну, то там хочеться відпочивати і гуляти. А коли вийдеш на Набережну в Хмельницькому, то думаєш про своє життя, аби в річку не впасти. В Тернополі хочеш йдеш на футбол, хочеш на Ниву, хочеш на ФК Тернополь. А в нас?

    місто – це люди, місто це й влада.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.