Ксенжук подумує, як підсидіти бютівця Кравчука

Член політичної ради ВО “Батьківщина” і керівник Хмельницької облорганізації “Фронту Змін” Олександр Ксенжук не відкидає можливості, що претендуватиме на крісло голови обласної організації ВО “Батьківщина”, яку нині очолює нардеп Василь Кравчук.

Про це О.Ксенжук сказав у коментарі обласному тижневику “Газета “Поділля”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Це буде вирішувати вище керівництво партії. Досвід у мене є — коли я був керівником виборчої кампанії на президентських виборах 2010 року, то Хмельницька область посіла третє місце в Україні, і моє керівництво вважає це вагомим результатом”, – пояснив він.

“Я, до прикладу, вже написав заяву про вихід з “Фронту Змін” та отримав партійний квиток “Батьківщини”. Натомість жодної посади в обласній організації партії мені не надали”, – скаржиться Ксенжук.

Як відомо, про влиття до ВО “Батьківщина” заявили “Фронту Змін”, Партія реформи і порядок та частина Народного Руху України на чолі з Борисом Тарасюком. Офіційне прийняття нових членів відбулося 15 червня.

Як зазначає видання “Комерсант-Україна” з посиланням на народного депутата, члена ФЗ Андрія Парубія, на з’їзді було прийнято рішення про ліквідацію партії ”Фронт Змін в двомісячний термін.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 70

 1. Да, це дійсно злий рок, невже у Батьківщині немає достойних людей, щоб очолити обласну організацію, крім недолугого , розумово обмеженого бабника іх Фронту змін Ксенжука?

  • ємець ти що трохи того… де сказано що батьківщиною керує Ксенжук. Тараненко просто виівішав слух, так для того щоб усяка шлоєбень тут постібалася з Ксенжука.

 2. А кому вони потрібні?

 3. Может кто-то скажет, что в санстанции взяток не берут. Да, действительно, работники, и такой как Бескоровальный кристально чистые товарищи. Ха,ха, ха…

 4. якщо слух пішов від Тараненка – означає, що тому й бути. Кролик-Сєня прямий і не похитний – ні з ким не радиться, а тільки приймає рішення, хіба що прислухається до “бабосів” Мартиненка. Залишається трішки почекати і ви в тому переконаєтеся. Як можна Кравчука залишати на такій посаді, якщо він не проголосував на підтримку Сєні як керівника фракції. Таке не прощається. З часом “вишвирнуть” за “вольнодумство” і Одарченка, і Томенка.

 5. Цікаво, а на кого працює Яценюк і чиє замовлення виконує? На місцях Всійого пратійці тісно співпрацюють з регіонівською владою. То кому він служить? П…..Л і не більше. І місцеві з Фронту змін такі ж самі.

 6. Може бути. А коли про простий народ почнуть думати а не про свої пикаті морди?

 7. Жалко що наші тоді не розігнали це кобло. Тоді думали що робити а не знущатися над народом. Але вони ще дограються. Прийшли у владу і займаються вирішенням своїх питань, а про народ згадують за день до виборів. КОЗЛИ.

 8. Оце такої. Та не буде ніхто нічого міняти. Їм так добре. І правда , з усіма інокомислящими у них один метод – щоб їх не було поряд і ніхто не критикував. Оце є лице народних любимців. Та хто їх підтримує. Підтримки ноль, зато хочуть вїхати на шиї Батьківщини в рай. Хто буде заважати – розправляться. От і вся тактика Яценюка.

 9. Та вони вже і так поімєли Батьківщину і всіх її партійців. Кажуть обіцяли платити на вибори а самі жмоти. Людям кинули обгризені кості і не розплатилися.Той хто обіцяє і не виконує обіцянок – довго на олімпі не протягне. рано чипізно прийде кінець.

 10. Добре сидимо. Якісь мудаки намагаються всі 22 роки керувати у нас в Україні. Тіпа кухарки, слюсарки, свинарки, домогосподарки. І всі такі великі спеціалісти ТА ЩЕ Й ОБРАЖЕНІЧИ ТО ВЛАДОЮ, ЧИ ТО ПО ПАРТІЙНІЙ ЛІНІЇ. А коли хоть щось з себе будуть представляти і народ простий їх буде підтримувати. Та створіть Ксенжуки, Бескоровальні, Беспалови потужні партійні організації з нуля і керуйте ними, а не на все готове претендуйте. Але кому ви потрібні і хто вас підтримає?

 11. А чого не чути коментарів Кравчука. Чи йому все рівно хто буде керувати в області Батьківщино. Ксенжук у якого ні досвіду роботи з людьми, чи паяц Бескоровальний, а Ксенжук буде мовчати і вдавати що то він то робить.

 12. А що змінять такі коментарі? Вони почули запах крові, як акули і готові все зробити щоб зїсти всії

 13. досить стучати по клавіатурі. Зрозуміло що тут розписалися пару свободівських олухів, пара штабних крис з Батьківщини та пара журналістів чи чиновників. Засуньте ці коменти собі в дупу: Собаки лають, а караван йде.

 14. А про які штаби йде мова? У нас шо зараз вибори якісь? Чи то дають коментарі корлишні великі штабні криси з обєднаної опорзиції? Не дивно. Їх би воля як з деякими кандидатами в народні обранці від Хмельницької області – все б просрали. А може вони таких спеціальних кандидатів взяли по домовленорсті з регіоналами, які повинні були програти округи. От Сабій з Свободою молодець відстояли оруг і Ядуха їм не указ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.