Ядуха вже хоче вивести на чисту воду, “банду, яка деморалізує молодь” – ВІДЕО

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха звернувся до членів громадської ради при ОДА і соціальних служб долучитися до боротьби із незаконною діяльністю на кшталт гральних автоматів та розповсюдження наркоманії.

Про це він наголосив на засіданні громадської ради при ОДА.

“Закликаю, давайте адреси, за якими ця банда організовує моральне знищення молодих людей… Ми повинні позбутися таких ганебних явищ, як гральні автомати, наркоманія, п’янство, торгівля у недозволених місцях тощо. Мовчати не можна!” – вважає очільник облдержадміністрації.

“У нас звикли, що один одного “кришує” і прикриває. Давайте разом боротися і тоді буде зовсім інший результат роботи”, – закликав В.Ядуха.

[Hu4QPOr23pQ]

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в області, на початку жовтня в Нетішині правоохоронці виявили підпільний ігровий зал, де працювало 19 гральних автоматів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

  1. Молодець наш Губернатор, такий заклик, я думаю, підтримає кожен громадянин, який вболіває за наше майбутнє.

  2. Тільки за сприянням громади можливо видалити оцю зразу.Дослухаємось до слів губернатора і допоможемо йому в його ініціативах!

  3. Я теж “молодь”, але мушу визнати, що зараз більшість молодих людей ступили на ту слизьку стежку з якої негайно потрібно звертати!Тому абсолютно впевнений, що Василь Степанович має рацію!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.