Ядуха поділиться досвідом з Януковичем, як зменшити споживання російського газу

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха 16 жовтня виступить на засіданні Ради регіонів, що відбудеться за участь Президента Віктора Януковича.

Про це сьогодні керманич області повідомив на громадській раді при облдержадміністрації.

Зокрема, доповідь В.Ядухи складатиметься з аналізу входження Хмельницької області до опалювального сезону і стану справ у сільському господарстві.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Незважаючи на труднощі, цього року Хмельницька область першою з областей відкрила опалювальний сезон. Також за напрямком енергозбереження ми є лідерами в державі, і повинні обмінятися досвідом з колегами. Зокрема, це стосується східних областей, які цьогоріч запровадили одну конгераційну установку, тоді як Хмельницька область – аж 16”, – наголосив хмельницький губернатор.

В.Ядуха розповів, що планує на Раді регіонів презентувати реалізацію програми “Теплий дім”, яка інтенсивно впроваджується у Кам’янці-Подільському. Там протягом двох років за схемою 50х50 (співфінансування міського бюджету і мешканців будинків) утеплено 25 дев’ятиповерхівок.

З позитивного боку Ядуха представить галузь АПК Хмельниччини. За його словами, тут лише плюси.

“За показником урожайності, Хмельниччина перша у державі – понад 50 центнерів з гектара. Урожайність кукурудзи, сої та цукрового буряка – найвища серед інших регіонів. Немає рівних нам і в організації сільськогосподарських ярмарок-виставок. Навіть Сорочинський ярмарок відстає від нас”, – вважає керівник Хмельницької області.

Він зауважив, що протягом останніх трьох років аграрії Хмельниччини додатково розорали 160 тис. га облуговуючих земель і збільшили загальний вал зерна на 1,5 млн. т.

Що стосується проблем, які Ядуха має намір порушити перед главою держави, то мова йтиме про реконструкцію об’єктів соціальної сфери.

“Негайного ремонту потребують 400 навчальних закладів краю. Уся інфраструктура зношена… Потреба у коштах становить декілька мільярдів гривень”, – зазначив голова ОДА.

Крім того, губернатор Хмельниччини ставитиме питання перед Януковичем щодо фінаснування деяких державних програм, які прийняті, але не мають фінансового підкріплення.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 29

  1. А чому ж , коли небуло Степановича- Хмельниччина пасла задніх? А тепер чоловік щось робить, стараеться, а вам все не так? Хватить, ви вже накерували-людей двічі не обманеш!!!

  2. Ось це і є де конкретна робота на благо людей, а не підкріплені справами балачки, як в опозиційних лідерів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.