За 9 місяців в області створено 751 суб’єкт підприємницької діяльності

За січень-вересень цього року в Хмельницькій області створено 751 суб’єкт підприємницької діяльності.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області з посиланням на Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України.

Найбільша кількість підприємств та організацій створена у Хмельницькому (більше половини від усіх заснованих). Найбільше підприємств створено в галузі оптової та роздрібної торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів (20% від усіх заснованих), діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (13%), а також у сфері сільського, лісового господарства та рибного господарства (11%).

Із створених за цей період суб’єктів 39% становили господарські товариства, по 10% – організації (установи, заклади) та приватні підприємства.

Разом з тим, за 9 місяців п.р. ліквідовано 522 суб’єкти, з них найбільше – у Хмельницькому (29% загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 36% становили приватні підприємства та господарські товариства.

Довідково. На 1 жовтня 2013р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України по Хмельницькій області перебувало більше 28 тис. підприємств, організацій та їх відокремлених підрозділів.

Статус юридичної особи мали 95% від загальної кількості суб’єктів реєстру.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.