За 2012 рік в області ліквідовано 727 підприємств

За 2012 рік на Хмельниччині ліквідовано 727 підприємств.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільше пішло під ніж підприємств у Хмельницькому (чверть від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих близько 40 відсотків становили приватні підприємства та господарські товариства.

Водночас торік у регіоні створено 1005 підприємств та організацій. Левова частка виникла в галузі оптової та роздрібної торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів та в галузі надання інших видів послуг (по 14% від усіх заснованих), діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибного господарства (13%). 

На 1 січня 2013р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України у Хмельницькій області перебувало понад 28 тис. підприємств, організацій та їх відокремлених підрозділів.

Статус юридичної особи мали 95% від загальної кількості суб’єктів реєстру. 

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання залишаються приватні підприємства та товариства з обмеженою відповідальністю, які в загальній сукупності суб’єктів ЄДРПОУ на початок року становили 41%. Із 301 акціонерного товариства реорганізовано в публічні 71, в приватні – 55.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.