Кам’янець-Подільський район: у розумово відсталих дітей забирають навчальний заклад

На 17 сесії Кам’янець – Подільської районної ради 21 лютого 2013 року додатково до порядку денного, за рішенням депутатів було внесено питання про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Кам’янець-Подільського району цілісного майнового комплексу Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, повідомляє maidanua.org.

Насправді таке майже невинне бюрократичне формулювання означає наступне, Заклад для розумово відсталих дітей ліквідовують в авральному порядку. Офіційної інформації про причини такого авралу немає. Більше того впродовж одного дня 22 лютого в ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ п’ятнадцятої сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання котра має відбутися 28 березня були внесені зміни. В першому варіанті п.41 звучав «Про ліквідацію Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та передачу її майнового комплексу». Зараз це пункт № 42. «Про припинення діяльності Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату шляхом ліквідації».

Нікого не цікавить доля більше, як півсотні дітей розумово відсталих дітей, котрим потрібно буде адаптовуватися в нових обставинах та у нових колективах. Ще півсотні працівників закладу стануть безробітними. Справжнє покращання життя в реальному українському селі і в реальному часі, пише інформаційний центр «Майдан Моніторинг».
П. С. Джерела наближені до Хмельницької обласної ради, стверджують, що справжньою причиною ліквідації закладу, є бажання одного з депутата завалодіти земельною ділянкою площею більше 14 га, та відремонтованими приміщеннями площею більше 2 500 квадратних метрів.

Loading...
Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.