Кам’янець-Подільський район: у розумово відсталих дітей забирають навчальний заклад Кам’янець-Подільський район: у розумово відсталих дітей забирають навчальний заклад

На 17 сесії Кам’янець – Подільської районної ради 21 лютого 2013 року додатково до порядку денного, за рішенням депутатів було… Далі »

Суд заборонив проводити у Волочиську мирні акції регіоналам та свободівцям – КОПІЯ Суд заборонив проводити у Волочиську мирні акції регіоналам та свободівцям – КОПІЯ

Хмельницький окружний адміністративний суд встановив обмеження щодо проведення Хмельницької облорганізації ВО “Свобода” та  Хмельницької облорганізації “Молоді регіони” мирних зібрань у… Далі »

Дунаєвецька дорога вдруге потрапила до карти “ганьби “Укравтодору” Дунаєвецька дорога вдруге потрапила до карти “ганьби “Укравтодору”

Дунаєвецька дорога вдруге потрапила до карти “ганьби “Укравтодору”. [OEPNyW-OKMc] Таке відео розмістила користувач YouTube Юлія Банкова. Як повідомляв НГП, нещодавно… Далі »

Таємниця 23 лютого. Українцям є що святкувати Таємниця 23 лютого. Українцям є що святкувати

День початку війни між Росією та Україною в якості дня створення Червоної армії – на таке керівництво більшовиків не пристало… Далі »

Сьогодні у Волочиську і районі день “тиші” перед проміжними виборами до облради Сьогодні у Волочиську і районі день “тиші” перед проміжними виборами до облради

У суботу, 23 лютого у Волочиську і 16 населених пунктах настав день “тиші” перед проміжними виборами до Хмельницької обласної ради… Далі »

Змінити два слова — і посібник готовий Змінити два слова — і посібник готовий

“Як же це: цитують мене, а посилаються на Дударя?” Доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Хмельницького національного університету Валентина Стадник… Далі »

Вартість будівництва двох блоків ХАЕС оцінюється приблизно в 5 млрд. дол. Вартість будівництва двох блоків ХАЕС оцінюється приблизно в 5 млрд. дол.

Вартість будівництва 2 блоків Хмельницької АЕС потужністю 1 ГВт оцінюється приблизно в 5 млрд. дол., кредит РФ може становити 4… Далі »