Суд заборонив проводити у Волочиську мирні акції регіоналам та свободівцям – КОПІЯ

Хмельницький окружний адміністративний суд встановив обмеження щодо проведення Хмельницької облорганізації ВО “Свобода” та  Хмельницької облорганізації “Молоді регіони” мирних зібрань у Волочиську на площі Центральній з 24 до 28 лютого.

Таке рішення суд виніс 22 лютого, задовольнивши позов Волочиської міської ради частково.

“Проведення зібрання одночасно двома організаціями з протилежно налаштованими ідеологічними поглядами, може створити реальну небезпеку заворушень чи злочинів, загорозу здоров’я населенню або правам і свободам інших людей”, – вважає Феміда.

Заборона стосується виключно центральної площі Волочиська, оскільки там працює районна виборча комісія, а “скупчення великої кількості людей призведе до порушення роботи виборчих комісій, процесу голосування, створить перешкоди у нормальній роботі з виборчими документами”.

Водночас  Хмельницький окружний адміністративний суд не задовольнив вимоги міської ради у частині заборони проводити будь-які масові заходи, політичні акції, зібрання, мітинги, вуличні демонстрації на території міста Волочиськ (виділення курсивом НГП).

“Суд не знаходить підстав для задоволення позову в частині встановлення обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання шляхом заборони проводити будь-які масові заходи, політичні акції, зібрання, мітинги, вуличні демонстрації на території міста Волочиськ полічним партіям, їх осередкам, ініціативним групам громадян”, – зазначається у постанові суду.

Як відомо, 18 лютого “Молоді регіони” подали заявку у міську раду на проведення з 24 лютого мирної акції проти фальсифікацій на виборах до обласної ради. 19 лютого Хмельницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» спільно з Львівською, Тернопільською обласними організаціями планували 24 лютого розпочати безтермінову акцію проти фальсифікацій виборів та адміністративного тиску на мешканців міста.

Нагадаємо, що Хмельницька окружна виборча комісія зареєструвала 8 кандидатів на проміжні вибори до обласної ради. Від Партії регіонів балотується в.о. головного лікаря центральної Волочиської центральної районної лікарні Віктор Чубар. Єдиним кандидатом від опозиції йде свободівець Олександр Симчишин. Також балотується кандидат від “УДАРу” Володимир Клімов.

18 лютого кандидат у депутати Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) Руслан Рохов оприлюднив заяву про відмову брати участь у проміжних виборах.

Довідка НГП. Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) на 24 лютого 2013 року.

Таким чином мешканці Волочиського району зможуть обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, який 28 жовтня минулого року став народним депутатом. 

Loading...
Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.