Держгірпромнагляд заборонив Хмельницькій обллікарні використовувати кисневе обладнання

За результатами планової перевірки Хмельницької обласної лікарні заборонено кисневе обладнання, 40 кисневих балонів та деревообробні верстати.

Про це повідомляє прес-служба  теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області.

Фахівцями теруправління Держгірпромнагляду в області зафіксовано, що обллікарня не отримала дозвіл від Держгірпромнагляду на експлуатацію (застосування) устаткування підвищеної небезпеки, виконання робіт підвищеної небезпеки.

У цьому медзакладі не належно утримується виробниче обладнання та устаткування, не ведеться моніторинг за їх технічним станом. Зокрема, не проводиться додаткова перевірка (не рідше одного разу на 6 місяців) робочих манометрів контрольним приладом. Кисневі балони (40 одиниць) не закріплені та зберігаються без ковпаків. Допущено встановлення в корпусі №1 кисневої станції закордонного виробництва, обладнання якої не пройшло експертизи на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці України.

Лікарнею експлуатуються деревообробні верстати з несправними або незакріпленими (демонтованими) засобами захисту. Робоча частина різальних інструментів (пилок, фрез, тощо) не закрита автоматичним огородженням. Верстати не оснащені механізованими аспіраційними системами.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.