Опозиція зі Славутчини закликає покінчити з комуністичною ідеологією

Представники громадськості й опозиційних політичних партій Славутського району вимагають  почати процес декомунізації держави та заборонити діяльність КПУ, як ворожої українському народу партії.

Про це йдеться у спільній резолюції представників районних осердків “Батьківщини”, УДАРу і “Свободи”, пише slavuta.info.

“КПУ, як співучасник злочинів не покаялася за злочини проти українського народу й не відмовилася від людиноненависницької ідеології. А це означає, що непокаране й незасуджене зло може повернутися. Тому головною й невідкладною метою всіх народів України є підготовка й проведення на державному рівні суду над злочинами комунізму в Україні, а далі й міжнародного. Комунізм і його ідеологія були міжнародним явищем, тому міжнародна спільнота має це явище й засудити, а зло зупинити”, – йдеться у резолюції.

“Україна сьогодні знаходиться на роздоріжжі: прямо підеш – вільне життя здобудеш; назад підеш – смерть знайдеш. І це, нажаль, не казка. Це є реалії. Демократична Європа протягує руку допомоги й пропонує заможне демократичне життя, вільне від тиранії, корупції, концтаборів і колгоспів, від тих жахів, які спіткали Україну у ХХ столітті й пов‘язані з комунізмом. Натомість, колишній спадкоємець СССР й Російської імперії КПУ, пропонує повернути у минуле щоби постати проти демократичного світу в уособленні об‘єднаної Європи. Нажаль, вірус комунізму й панславізму глибоко засів у мозку українців, а тому подальший шлях до волі й демократії більше буде залежати від влади й її уподобань, а не від здорового глузду й рефлексу самозбереження нації”, – заявляють опозиціонери.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрований законопроект “Про заборону комуністичної ідеології в Україні”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. До автора.
    Славутського району та м. СЛАВУТИ!!!
    Чи Славуту за сказівкою Ядухи вже ліквідовано? 🙂

  2. Щож, славутчани молодці! Тільки поки при владі ПРдуни, червоних комунарів не заборонять. Бо це союзники.

  3. +100% А де наші опозиціонери, чому мовчать?

  4. ДАВНО пора того ідола біля ресторану, зняти. Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.