Хмельницький комуніст: рішення Мінюсту щодо заборони компартіям брати участь у виборах порушує Конституцію

Перший секретар Хмельницького обкому Компартії і народний депутат III скликання Ігор Корнійчук вважає, що сьогоднішнє рішення Міністрства юстиції України про заборону всім комуністичним партіям брати участь у виборчих процесах в країні є порушенням Конституції.

Таку думку він висловив “Незалежному громадському порталу”.

“Оскільки політична партія не заборонена законодавством, то вона має право здійснювати політичну діяльність у повному обсязі. А рішення Мінюсту – це абсолютне порушення Конституції України і прав людини”, – наголосив комуніст.

Корнічук переконаний, що керівництво КПУ обов’язково оскаржуватиме рішення Мінюсту в судовому порядку.

Водночас хмельницький комуніст додав, що Компартія підготувала пакет документів до Венеціанської комісії і Європейського суду для оскарження закону України про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, а також заборонила їх пропаганду і символіку.

Як відомо, від сьогодні Комуністична партія України не може бути суб’єктом політичного процесу і брати участь у місцевих виборах.

“Я підписав накази, правовим наслідком яких є те, що ця політична сила та інші комуністичні партії з сьогоднішнього дня не можуть бути суб’єктом виборчого процесу і не можуть брати участі у місцевих, загальнодержавних і президентських виборах”, – сказав міністр Павло Петренко.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. З запізненням в 24 роки.Але краще пізно чим ніколи.Слава Богу.Слава Украіні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.