ЦВК оголосила перші вибори в 21 об’єднану тергромаду Хмельниччини. Дві громади “пролетіли”

Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2015 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів Хмельницької області 25 жовтня 2015 року.

a1e56b1a8b15a5a197bc7e7c7a99ede4

Про це йдеться у постанові Центрвиборчкому №193 від 28 серпня.

Вибори відбудуться у Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді, Гуменецькій сільській об’єднаній територіальній громадій, Китайгородській сільській об’єднаній територіальній громаді, Колибаївській сільській об’єднаній територіальній громаді, Лісогринівецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, Дунаєвецькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Маківській сільській об’єднаній територіальній громаді, Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді,Війтовецькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Сатанівській селищній об’єднаній територіальній громаді, Понінківській селищній об’єднаній територіальній громадій, Чорноострівській селищній об’єднаній територіальній громаді, Полонській міській об’єднаній територіальній громаді, Наркевицькій селищній об’єднаній територіальній громаді, Летичівській селищній об’єднаній територіальній громаді, Берездівській сільській об’єднаній територіальній громадій, Ганнопільській сільській об’єднаній територіальній громаді, Гвардійській сільській об’єднаній територіальній громаді, Старосинявській селищній об’єднаній територіальній громаді, Розсошанській сільській об’єднаній територіальній громаді.

Водночас іншим рішенням ЦВК не знайшла правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об’єднаних територіальних громад і Нетішинського,  Славутського міських голів.

Зіславшись на частину 9 статті 7 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, в якій говориться, що до складу об’єднаної територіальної громади передбачається входження територіальної громади, розташованої на території суміжного району.

Обласна рада звертається з поданням до Верховної Ради України щодо зміни меж відповідних районів у порядку, визначеному законом. У такому разі питання про утворення об’єднаної територіальної громади розглядається, зокрема, обласною радою протягом 30 днів з дня набрання чинності рішенням Верховної Ради України про зміну меж відповідних районів.

“Разом з тим, за наявною у Центральній виборчій комісії інформацією, Верховна Рада України станом на цей час не приймала рішень про зміну меж Ізяславського, Славутського районів, міст Нетішин та Славута Хмельницької області, на території яких розташовані територіальні громади, які прийняли рішення про об’єднання”, – зазначається у постанові ЦВК.

Крім цього, ЦВК затвердила розмір грошової застави на перших місцевих виборах Хмельницької області.

1

2

Як писав НГП, 13 серпня на позачерговій сесії облради були утворені 23 міські, селищні та сільські об`єднані територіальні громади.

20 серпня Хмельницька обласна рада утворила Новоушицьку селищну об`єднану територіальну громаду.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.