Йду, щоб повернутися

Ось і завершився останній робочий день у Хмельницькій ОДА! Таке враження ніби минуло півжиття.

Найголовніше залишатися вірним собі та своїм  ідеалам, служити своєму народові!

Понад рік роботи на державній службі, впродовж яких ще й 5 непростих осінньо-зимових місяці довелося працювати і за себе, і за голову адміністрації. Працювати чесно і гідно.

Зима 2014-2015 – це абсолютно новий бюджетний процес, особливий опалювальний сезон, мобілізація, активізація систем цивільного захисту.

Тисячі звернень, заяв, тисячі людей в кабінеті, сотні і сотні зустрічей. Багато добрих справ, реальної допомоги людям, воякам, родинам Героїв, волонтерам, майданівцям, сотні подяк. (Кого цікавлять цифри і відсоток виконаних звернень, заяв, прошу у ФБ)

Зміни в підходах до ухвалення рішень, керівництва, взаємин з підлеглими. Постійні відкритті двері, комунікація при ухваленні рішень з громадами.

Спроби реально прозорих рішень і дій.

Багато позитивів, які виражаються в цифрах, позитивних тенденціях, відновленні справедливості. (Кого цікавлять цифри: бюджет, робота в умовах нового бюджетного процесу, подолання бюджетної “дірки”, робота з легалізації заробітної плати, створення робочих місць, погашення заборгованості із заробітної плати, залучення інвестицій, заощадження споживання природного газу, заходи з енергозбереження, кількість встановлених твердопаливних котлів, ефективність програм соціального захисту, виплаченої допомоги воякам, людям, тенденції у будівництві, робота в галузі перевезень, оптимізація і т.д. – ласкаво прошу у ФБ)

Звісно ж, були і помилки та над якими ще треба працювати і працювати.

Неоціненний досвід та ще більше бажання негайно змінювати систему, бо без цього країна тупцюватиметься на місці.

Визнаю, була незгода з багатьма рішеннями та діями центральної влади, які подекуди, як зраду ідеалів Революції Гідності не назвеш.

Безглузда тарифна політика, спроби запустити ринок землі сільськогосподарського призначення, шалена корупція, “показуха”, невміння чути і небажання чути “низи”, спроби зробити “крайнім – простого держслужбовця”, ніяка кадрова політика, ті ж квоти, кулуарні домовленості, безвідповідальність.

А скільки чуток, пліток, незадоволених поглядів заздрісників і опонентів за цей час було!

Та тепер наступає інша сторінка. Йду із посади у виконавчій посаді спокійно, бо розумію, що головне Ваша довіра.

Попереду місцеві вибори. Не маємо жодного права допустити реваншу антиукраїнських сил, п’ятої колони, маємо усунути псевдо реформаторів і привести до влади дієвих патріотів. Боротьба триває… Усе життя – це боротьба і важка праця!

Перемоги нам усім!

Дякую Вам за активну співпрацю, конструктивну критику, поради, допомогу, підтримку.

На завершення сьогоднішнього дня відправили ось таке «чудо» з Німеччини Nissan Patrol  на схід. Таке «чудо» відправлене нами уже “надцяте”.

Поїхало разом з хмельницькими «свободівцями», яких на фронті понад 50. Пам’ятаймо, що ми не маємо права підвести тих, хто за покликом душі та серця пішов боронити наш спокій ціною власного життя!!!

Слава Україні!

DSC05084

 

DSC05092

 

 

 

Теги: , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

39 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.

Коментарів: 2

  1. Як на мене, Симчишин – сильна людина – достойна високих посад. При ньому ОДА була максимально відкритою і прозорою. Відвертих провалів у роботі я не бачив.

  2. Круто. Буде хоч з кого вибирати! )

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.