У 2015 році влада має намір протягнути 3 км другої черги Чернелівського водогону У 2015 році влада має намір протягнути 3 км другої черги Чернелівського водогону

Хмельницька міська рада виділила 6,6 млн грн на будівництво другої черги Чернелівського водогону від села Чернелівка Красилівскього району до Хмельницького…. Далі »

Влада замахнулася з кінотеатру імені Шевченка зробити “Мультиплекс”. Знайшли майже 4 млн. грн Влада замахнулася з кінотеатру імені Шевченка зробити “Мультиплекс”. Знайшли майже 4 млн. грн

На реконструкцію комунального кінотеатру імені Тараса Шевченка депутати виділили 3,7 мільйони гривень. Така стаття видатків є в проекті бюджету міста, який був… Далі »

“Ціна питання”: громадська виборча ініціатива “Ціна питання”: громадська виборча ініціатива

Верховна Рада проголосованим законом дала фактичний старт виборам до місцевих рад. Поєднання мажоритарної, пропорційної систем разом з елементами відкритих списків… Далі »

На хмельницьких вулицях встановлять 15 систем відеоспостереження за 2,5 млн. грн На хмельницьких вулицях встановлять 15 систем відеоспостереження за 2,5 млн. грн

Хмельницька міська рада виділила 2,5 млн. грн на облаштування вулиць міста системами відеоспостереження. За це сьогодні проголосувала більшість депкорпуса на… Далі »

Хмельницькі депутати-прогульники обурилися рейтингом “Чесно” Хмельницькі депутати-прогульники обурилися рейтингом “Чесно”

Депутати Хмельницької міської ради Олександр Симчишин і Дмитро Шевченко вважають рейтинг “Чесно”, який стосується відвідуваності обранців пленарних засідань сесії міської… Далі »

Хмельницька міськрада: майже 30% депутатів – кандидати на відкликання Хмельницька міськрада: майже 30% депутатів – кандидати на відкликання

У рік місцевих виборів Громадський рух ЧЕСНО проводить моніторинг роботи місцевих рад.За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії… Далі »

Капкани бюджетної децентралізації – Хмельницький не хоче утримувати лікарню залізничників Капкани бюджетної децентралізації – Хмельницький не хоче утримувати лікарню залізничників

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали рішення про прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу державного закладу “Вузлова лікарня станції… Далі »

На Красилівщині орендарі ставків встановлять для рибалок місце, час та кількість вилову риби На Красилівщині орендарі ставків встановлять для рибалок місце, час та кількість вилову риби

У Красилівській РДА відбулась спільна нарада керівників району, сільських голів з орендарями ставків. Основним питанням було встановлення умов (згідно статті… Далі »

У зоні АТО зигинув військовослужбовець з Хмельниччини У зоні АТО зигинув військовослужбовець з Хмельниччини

12 липня у зоні АТО зигинув військовослужбовець з Хмельниччини Цісарук Юрій, повідомив командир дивізії Валерій Лєсков. Причиною трагедії, яка сталась… Далі »

Голова Хмельницької ОДА звільнив двох чиновників Голова Хмельницької ОДА звільнив двох чиновників

Розпорядженням голови Хмельницької ОДА звільнено начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької обласної державної адміністрації Анатолія Польовика та директора… Далі »

З початку дії АТО загинуло майже 100 солдатів з Хмельницької області З початку дії АТО загинуло майже 100 солдатів з Хмельницької області

З часу проведення Антитерористичної операції на сході України загинуло 98 солдатів з Хмельницької області. Таку статистику наводить сайт обласної ради…. Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Демобілізовані бійці 7 батальйону територіальної оборони перекривали трасу Хмельницький-Житомир. Вони вимагали присвоєння їм статасу учасників бойових дій та грошових виплат…. Далі »