Хмельницькі депутати-прогульники обурилися рейтингом “Чесно”

Депутати Хмельницької міської ради Олександр Симчишин і Дмитро Шевченко вважають рейтинг “Чесно”, який стосується відвідуваності обранців пленарних засідань сесії міської ради і засідань постійних комісій, некоретним і таким, що не до кінця відображає реальність.

Про це вони заявили на презентації цього рейтингу у Хмельницькому.

“Я пропустив 13 засідань постійної комісії з 52-ох за всю каденцію. Це відбулося у другій половині 2014 року і на початку 2015-го, коли виконував обов’язки голови Хмельницької облдержадміністрації. Зрозумійте, що я не міг бути на комісії, коли проводилася нарада з Президентом. А так виходить, що мене записали у когорту тих, хто  не відвідував засідання комісій”, – сказав Симчишин.

“Чесно воно у Африці чесно. Але всі подумають, що я пропустив 50% засідань ради за п’ять років. Нібито ваші критерії зрозумілі, проте нечесні”, – обурився Шевченко.

Інфографіка "ЧЕСНО"

Інфографіка “ЧЕСНО”

Інфографіка "ЧЕСНО"

Інфографіка “ЧЕСНО”

ТОП-прогульниця, екс-“регіоналка” Оксана Кольгофер нейтрально прокоментувала “Незалежному громадському порталу” рейтинги “ЧЕСНО”.

“Я думаю, що всі мають право чимось займатись, у тому числі і рух “ЧЕСНО”, – сказала вона.

У “ЧЕСНО” відреагували на закиди місцевих обранців.

“Згідно з Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат може бути відкликаний, якщо він пропустив засідання в межах одного року. До уваги не береться, як він раніше відвідував сесії”, – наголосили активісти.

Як відомо, Громадський рух ЧЕСНО провів моніторинг роботи Хмельницької міської ради. І виніс вердикт: майже 30% депутатів ради – кандидати на відкликання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Депутаты городского совета в очередной раз продемонстрировали, что готовы идти на любые уловки лишь бы прикрыть свои «грешки».
  Нужно понимать, что депутатство – это дополнительная общественная нагрузка, которую народные избранники ДОБРОВОЛЬНО на себя возложили. И в таком случаи аргументы типа: «я был занят работай…», «у меня не получалось посещать…» или « ну в целом я же был…так пропустил пару раз… но это ж не страшно» – звучать крайней степени безответственно и позорно для них. Не можешь по разным причинам выполнять свои депутатские обязанности – сложи мандат, и твое место займет тот, кто сможет совмещать свои дела с благополучной работой для города. Но это не про наш городской совет, ужом на сковородке вертеться будут – но депутатство не бросят, придумывая глупые и детские отговорки своему безответственному поведению. Господа, коль назвались народными избранниками, извольте хоть сделать малое – не прогуливайте комиссии и пленарные заседания!

 2. Депутат-мажоритарник по 22 округу (Центр) від ВО “Батьківщини” Іван Бухал став кандидатом на відкликання за результатами і 2013-го, і 2014 року як через пропуски сесійних засідань, так і через пропуски засідань комісії. З пропусками комісії в Івана Васильовича взагалі склалася унікальна ситуація, бо за 2013 рік він пропустив 17 із 22-х засідань, а в 2014-му році пропустив 100% засідань комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  За словами Івана Бухала, в 2013 році його викликали до СБУ Хмельницької області щодо діяльності його комісії:
  Виходить, пан Бухал обурюється, чого деяку депутати роками не працюють, а сам преспокійно заявляє про те, що кілька років поспіль не ходив на засідання комісій.
  зате Гречани траванути встиг.. https://www.youtube.com/watch?v=yb4n-3dUOUI

 3. Заказная политтехология из серии черного пиара. Заказчик Самопомич. Вот если бы организаторы этого спектакля выступили “с открытым забралом”, тогда бы это было Честно. А так это Грязно, а не Честно.

  • Депутат Витя возмутился. Да движение “Честно” срывало маски с таких депутатов-халявщиков, когда никакой “Самопомощи” ещё и в мыслях не было. А возмутился потому, что сам такой же, как и вся ваша депутатская мафия от “Батькивщины” во главе со своим Лысым.

   Вы же приходите в Горсовет только когда решается какой-то ваш личный дерибан.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.