Реконструкція Чернелівського водогону – це покращення від нової влади – ОДА Реконструкція Чернелівського водогону – це покращення від нової влади – ОДА

Реконструкцію другої нитки Чернелівського водогону керівництво Хмельницької ОДА записало собі в актив. Про це сьогодні сказав губернатор Василь Ядуха на… Далі »

Лабазюк надасть 80 тис. грн на підтримку ФК “Динамо” після переговорів з Ядухою – ВІДЕО Лабазюк надасть 80 тис. грн на підтримку ФК “Динамо” після переговорів з Ядухою – ВІДЕО

Народний депутат України Сергій Лабазюк надасть 80 тис. грн на підтримку хмельницького футбольного клубу “Динамо”. Про це повідомив голова Хмельницької ОДА… Далі »

Губернатору Хмельниччини було важко відповісти на запитання про його найбільшу поразку – ВІДЕО Губернатору Хмельниччини було важко відповісти на запитання про його найбільшу поразку – ВІДЕО

Губернатору Хмельниччини Василю Ядусі було важко відповісти на запитання про його найбільшу поразку, допущену за три роки правління. Про це… Далі »

Ядуху не влаштовують шість голів райдержадміністрацій Ядуху не влаштовують шість голів райдержадміністрацій

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха готує подання Президенту на звільнення шести голів райдержадміністрацій. Про це сьогодні він заявив журналістам на… Далі »

У Хмельницькому відбілили сіті-лайт Арбузова – ФОТО У Хмельницькому відбілили сіті-лайт Арбузова – ФОТО

Сьогодні правоохоронні органи відбілили сіті-лайт першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, який невідомі розмалювали нецензурним словом. Лайливий напис був зроблений на… Далі »

За хабар податківець отримав штраф з позбавленням права обіймати посади За хабар податківець отримав штраф з позбавленням права обіймати посади

Набув чинності вирок Апеляційного суду Хмельницької області за кримінальною справою, порушеною за матеріалами СБУ стосовно колишнього працівника Державної податкової служби… Далі »

Ядуха збирає журналістів, аби обговорити “покращення” Ядуха збирає журналістів, аби обговорити “покращення”

Сьогодні у Хмельницькій облдержадміністрації відбудеться прес-конференція голови Василя Ядухи за участь місцевих ЗМІ. Орієнтовна тема спілкування – підсумки роботи органів… Далі »