Кандидату Рохову не потрібні свої члени дільничних виборчих комісій Кандидату Рохову не потрібні свої члени дільничних виборчих комісій

Кандидат у депутати Хмельницької обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №28 (центр – місто Волочиськ) Руслан Рохов єдиний, хто не… Далі »

Виборча технологія від влади — ані згадки про Партію регіонів Виборча технологія від влади — ані згадки про Партію регіонів

Час, що залишився до президентських виборів-2015, надихає провладну політичну силу до апробації всіляких чудернацьких способів з маніпуляції волевиявлення громадян. Найкраще… Далі »

Невидимі облгази Невидимі облгази

Два тижні тому сайт “Наші гроші” вказав на кричущі факти. Бюджетні установи, на кшталт технікумів чи дитячих садків, змушені купувати… Далі »

У Старокостянтинові завели кримінальну справу за добровільний порятунок річки У Старокостянтинові завели кримінальну справу за добровільний порятунок річки

Прокуратура звинуватила мешканців Старокостянтинова у самовільному захопленні землі та пошкодженні родючого шару ґрунту, повідомляє Tvi. Громада вирішила самотужки почистити замулену… Далі »

Лілія Бернадська: “Ми не оцінюємо професіоналізм кадрів за наявністю партквитка” Лілія Бернадська: “Ми не оцінюємо професіоналізм кадрів за наявністю партквитка”

Біографічна нота. Лілія Бернадська народилася у Хмельницькому. Працювала вчителем української мови та літератури, викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Хмельницького інституту МАУП, виконувала обов’язки доцента… Далі »

У січні подоляни добровільно задекларували 34 млн. грн доходів У січні подоляни добровільно задекларували 34 млн. грн доходів

Упродовж першого місяця цьогорічної деклараційної кампанії про свої минулорічні статки  податківців вже повідомили майже 900 жителів Хмельниччини. Як повідомили у… Далі »