Нація “кидал” Нація “кидал”

Одна з основних проблем політичного маркетингу в Україні полягає в тому, що виборці геть відмовляються від некомерційного участі в житті… Далі »

Хмельницькі комуністи відбілювали від телевізійного “наклепу” ветеранів війни Хмельницькі комуністи відбілювали від телевізійного “наклепу” ветеранів війни

Біля Хмельницької облдержадміністрації міський комітет Компартії України влаштував акцію на захист історичної правди про події Великої Вітчизняної війни «Фронтовики –… Далі »

“Покращення” на українських дорогах вже з квітня – ФОТО “Покращення” на українських дорогах вже з квітня – ФОТО

З квітня на дорогах України почнуть з´являтися нові дорожні знаки – якщо у місцевих органів самоврядування з´являться на них гроші…. Далі »

У Хмельницькому середня ціна “реальних угод” на нерухомість зменшилася на 8% – до 5,5 тис. грн кв.м – ріелтори У Хмельницькому середня ціна “реальних угод” на нерухомість зменшилася на 8% – до 5,5 тис. грн кв.м – ріелтори

У Хмельницькому середня ціна “реальних угод” (ціна продажу) нерухомості  у січні становила 5578,38 грн кв. м, що на 8,03% менше… Далі »

Кожне шосте правопорушення у сфері службової діяльності — хабарництво Кожне шосте правопорушення у сфері службової діяльності — хабарництво

У 2012 році кожне шосте задокументоване правопорушення у сфері службової діяльності стосувалося хабарництва. До таких висновків дійшов заступник начальника УДСБЕЗ УМВС… Далі »