На Хмельниччині у січні виробництво сільгосппродукції виросло на 15,3% На Хмельниччині у січні виробництво сільгосппродукції виросло на 15,3%

На Хмельниччині обсяг продукції сільського господарства в січні 2013р. в усіх категоріях господарств зріс проти січня 2012р. на 15,3 відсотків,… Далі »

Миротворці увійшли в Кам’янець-Подільський: шлейф Мельниченка-Присяжнюка? Миротворці увійшли в Кам’янець-Подільський: шлейф Мельниченка-Присяжнюка?

У минулий четвер 14 лютого в провінційному Кам’янці-Подільському стався дивний, але в той же час комічний конфлікт. Каменем спотикання став… Далі »

Найбільшу кількість оплачуваних помічників-консультантів має нардеп Кравчук – Опора Найбільшу кількість оплачуваних помічників-консультантів має нардеп Кравчук – Опора

Найбільшу кількість оплачуваних помічників-консультантів з народних депутатів від Хмельниччини має Василь Кравчук (ВО “Батьківщина” ) – 10 осіб. Про це… Далі »

Кабмін відправив на приватизацію “Хмельницькобленерго” Кабмін відправив на приватизацію “Хмельницькобленерго”

Кабінет міністрів України дозволив приватизацію державних пакетів акцій шести обленерго на конкурентних засадах. У повідомленні Департаменту інформації та комунікацій з… Далі »

Сімашкевич перерозподілив потік коштів для фірми свого чиновника Сімашкевич перерозподілив потік коштів для фірми свого чиновника

Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міськради 8 лютого, за результатами тендеру, уклав низку угод на послуги утримання доріг… Далі »

У січні на Хмельниччині продовжився спад будівництва У січні на Хмельниччині продовжився спад будівництва

У січні цього року підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 33,2 млн.грн, що на 17,3% менше порівняно з… Далі »