У січні на Хмельниччині продовжився спад будівництва

У січні цього року підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 33,2 млн.грн, що на 17,3% менше порівняно з січнем 2012р.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, у структурі виконаних будівельних робіт 62,9% загальних обсягів припадало на будівлі (з них 35,7% – на нежитлові та 27,2% – на житлові), 37,1% – на інженерні споруди.

Понад дві третини загального обсягу будівництва (67,1%) виконано підприємствами Хмельницького, ще 24,5% – будівельниками Кам’янець-Подільського, Хмельницького районів та міст Нетішина, Кам’янця-Подільського.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння становили 88% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний та поточний ремонти – 6,4% та 5,6% відповідно.

Як передавав НГП, за 2012 рік у Хмельницькій області обсяги виконаних будівельних робіт зменшилися на 14,7% і становили 780,9 млн. грн порівняно з 2011 роком.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.