За 2015 рік на Хмельниччині обсяги будівництва виросли на 5,7%

У 2015 році підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 1 млрд. 300,5 млн. грн, що на 5,7% більше порівняно з попереднім роком.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області, порівняно з 2014р. скоротилось будівництво житлових будівель – на 11,3%. Водночас зросло будівництво нежитлових будівель – на 11% та інженерних споруд – на 23,9%.

Підприємства Хмельницького виконали 60,5% загального обсягу будівництва, ще 24,8% – будівельниками міст Кам’янця-Подільського, Нетішина, Старокостянтинова, Кам’янець-Подільського та Шепетівського районів.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння становили 84,3% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний та поточний ремонти – 10,1% та 5,6%, відповідно.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Не вірю (як, я думаю, і кожна більш-менш обізнана людина). Обґрунтування: Перше – майже ніхто не подає реальну звітність (податки!). Скажу більше – майже ніхто її і не веде (з тієї ж причини). Друге – більша частина будівництва (особливо житлового, хоча і не тільки) ведеться з суттєвими порушеннями норм чинного законодавства (не тільки технічних, а і юридичних норм, що часто є більш суттєвим, тобто таким, що буде мати суттєвий вплив на «якість проживання» майбутніх власників).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.