У Старокостянтинівському районі юнак зарубав пенсіонера за 1 тис. грн У Старокостянтинівському районі юнак зарубав пенсіонера за 1 тис. грн

У Старокостянтинівському районі 17-річний хлопець зарубав 85-річного пенсіонера та викрав його заощадження. Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП в області,… Далі »

У хмельничан є місяць щоб надати пропозиції з перейменування вулиць міста У хмельничан є місяць щоб надати пропозиції з перейменування вулиць міста

На сьогоднішньому засіданні топонімічної комісії секретар міської ради Михайло Кривак наголосив, що до кінця лютого перейменують лише ті вулиці, що підпадають під дію закону… Далі »

Прокуратура взялася за скандальне будівництво біля річки Південний Буг. Кажуть про підробку документів Прокуратура взялася за скандальне будівництво біля річки Південний Буг. Кажуть про підробку документів

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного… Далі »

Активних хмельничан запрошують на антикорупційні тренінги Активних хмельничан запрошують на антикорупційні тренінги

Інститут Медіа Права розпочинає проведення одноденних практичних антикорупційних тренінгів у рамках Майстерні активних громадян в областях України. Майстерня активних громадян… Далі »

У 2015 році за проїзд через Замковий міст у Кам’янці-Подільському водії заплати 2,6 млн. грн У 2015 році за проїзд через Замковий міст у Кам’янці-Подільському водії заплати 2,6 млн. грн

У  2015 році за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника (проїзд через Замковий міст) водії заплатили… Далі »

У Хмельницькому згоріло придорожнє кафе У Хмельницькому згоріло придорожнє кафе

У Хмельницькому згоріло придорожнє кафе на вулиці Львівське шосе, що біля зупинки «Катіон». Як повідомляє Головне управління ДСНС в області,… Далі »

Землі водного фонду? Ні не чули… Землі водного фонду? Ні не чули…

Коли простори міста практично всі забудовані, до уваги припадають береги річок. Так і сталось у Хмельницькому. Річка Південний Буг розбиває… Далі »

Хмельницька облрада повертає нежитлові будівлі, які з порушенням продала ФОПу за 450 тисяч у “дореволюційний” період Хмельницька облрада повертає нежитлові будівлі, які з порушенням продала ФОПу за 450 тисяч у “дореволюційний” період

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ визнав недійсним договір купівлі-продажу нежитлових будівель комунального підприєства “Комунальники” загальною площею… Далі »