Прокуратура взялася за скандальне будівництво біля річки Південний Буг. Кажуть про підробку документів

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

З’ясовано, що службові особи одного з приватних підприємств, з метою заволодіння земельною ділянкою водного фонду площею 0,38 га на березі річки Південний Буг в обласному центрі, підробили угоду про придбання нібито об’єкта незавершеного будівництва. Хоча в дійсності зазначене майно було ще раніше реалізоване іншому суб’єкту господарювання як будівельні матеріали.

Фото надане прес-службою прокуратури області

Фото надане прес-службою прокуратури області

На підставі підробленої угоди міською радою приватному підприємству надано цю земельну ділянку в користування для будівництва бази відпочинку.

Незважаючи на те, що вказана угода не відповідала вимогам чинного законодавства, на початку 2015 року службовими особами реєстраційної служби було безпідставно зареєстровано право власності ПП на об’єкт незавершеного будівництва.

Після цього службовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, в інтересах ПП, було видано документи на здійснення будівництва, у які внесено недостовірні відомості про цільове призначення 0,38 га земель. А саме, замість земель водного фонду, які є виключно державною власністю, вказано, що це землі громадської і житлової забудови.

Зазначені дії спричинили тяжкі наслідки державі, які полягають у незаконній забудові прибережної смуги Південного Бугу у місті Хмельницький.  Ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить понад 2 млн гривень.

За цим фактом прокуратурою Хмельницької області зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що причинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП у Хмельницькій області.

Більше про цю скандальну забудову читайте у публікації “Землі водного фонду? Ні не чули…”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Я вам навіть більше скажу закон регламентує забудову певної водойми не менше 50м від зрізу води, та забудова не повинна перешкоджати громадянам відвідувати водойму.

  2. ХАПУГИ !!!

  3. насилу роздуплились, однак не в1рю, що буд1вництво припинять

  4. необхідно знести незаконну будівлю із відшкодуванням нанесених збитків громаді і притягнути до відповідальності не одного чиновника, якщо цього не зробити історія буде продовжуватись

  5. Чиновників притягувати може й треба, але таку красу для чого чіпати, краще змінити водний кодекс. По всій Європі будують на воді а в нас ні. Одна Венеція та Флоренція чого варта. Поки при владі такі мери будуть, та таке відношення до забудовників, які вкладають бешені бабки в створення гарних об’єктів обслуговування то Європи нам тут не бачити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.