Кам’янецькі артисти народного театру пісні виступили з концертами в зоні АТО Кам’янецькі артисти народного театру пісні виступили з концертами в зоні АТО

Уже втретє  колектив народного театру пісні «Пісенне мереживо» Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтв «Розмай» у складі начальника відділу культури… Далі »

Звільнений транспортник міськради очолив підприємство з перевезень кандидата в мери Звільнений транспортник міськради очолив підприємство з перевезень кандидата в мери

Звільнений начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради Петро Кузьмін перейшов працювати у ТОВ “Рембуд-транс”, яке займається пасажирськими перевезеннями у Хмельницькому…. Далі »

З 26 січня у Кам’янці-Подільському школи закривають на карантин, дитсадочки поки працюватимуть З 26 січня у Кам’янці-Подільському школи закривають на карантин, дитсадочки поки працюватимуть

У зв’язку зі зростанням рівня захворюваності, щоб не допустити збільшення епідеміологічного порогу, з 26 січня школи Кам’янця-Подільського закриють на карантин…. Далі »

Епідемічний поріг у Хмельницькому перевищено на 25% Епідемічний поріг у Хмельницькому перевищено на 25%

Від 16 до 22 січня на грип та ГРВІ у Хмельницькому захворіло 2785 осіб, з них 1518 (54,5%) становлять діти віком 0-17… Далі »

Герега переходить дорогу аграрним монополіям Герега переходить дорогу аграрним монополіям

Власнику будівельного гіпермаркету “Епіцентр” за обмежені часові рамки не вдалося взяти нахрапом аграрний сектор Хмельниччини. “План Гереги” дав збій. Насамперед… Далі »

Вчора у Гуменецькій тергромаді обрали 13 старост Вчора у Гуменецькій тергромаді обрали 13 старост

Жителі Гуменецької об’єднаної територіальної громади 24 січня обирали собі старост. Загалом, до складу тергромади входить 21 село, де створено 13… Далі »

На Хмельниччині у майже 70% дитсадах відсутня система пожежної сигналізації На Хмельниччині у майже 70% дитсадах відсутня система пожежної сигналізації

На Хмельниччині у майже 70% дитсадах відсутня система пожежної сигналізації. Про це говориться у цільовій програмі забезпечення пожежної безпеки населених пунктів… Далі »

Славута приєднується до “карантинних” міст Хмельниччини Славута приєднується до “карантинних” міст Хмельниччини

Міський голова Василь Сидор видав розпорядження про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури м. Славута з… Далі »