На Хмельниччині у майже 70% дитсадах відсутня система пожежної сигналізації

На Хмельниччині у майже 70% дитсадах відсутня система пожежної сигналізації.

Про це говориться у цільовій програмі забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Хмельницькій області на 2016-2020 роки, яку депутати облради розглянуть на черговій сесії 17 лютого.

Так, 225 дошкільних навчальних закладів області обладнано системами пожежної сигналізації, що становить 32% від загальної кількості.

Найгірший стан з обладнання дошкільних навчальних закладів системами пожежної сигналізації склався у Білогірському, Дунаєвецькому, Новоушицькому та Чемеровецькому районах.

Крім цього, і 189 загальноосвітніх шкіл області, що підлягають оснащенню системами пожежної сигналізації, обладнано лише 35 (18%). Жодної загальноосвітньої школи не обладнано працездатною системою пожежної сигналізації в Білогірському, Віньковецькому, Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Ізяславському, Летичівському, Новоушицькому, Полонському та Хмельницькому районах.

Довідка НГП. На Хмельниччині щодня, в середньому, виникає 4,3 пожежі, щонеділі на пожежах гине одна та отримує травми троє осіб; вогнем знищується три будівлі, 0,5 одиниці техніки, збитки становлять 5,5 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Поки ті пожарніки доїдуть у глухе село то той садік не дай бог згорить за 15 минут

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.