Хмельницькі депутати роздробили “сімейний” ринок Дьяченків Хмельницькі депутати роздробили “сімейний” ринок Дьяченків

Хмельницька міська рада ухвалила два рішення, які пов’язані з діяльністю речового ринку “Бартерсервіс”, на якому працюють понад 2 тисячі підприємців… Далі »

Хмельницька міськрада відмовилася від поновлення договору оренди землі скандальному забудовнику, який заліз на річку Хмельницька міськрада відмовилася від поновлення договору оренди землі скандальному забудовнику, який заліз на річку

Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв…. Далі »

Відкрилась приймальна депутата від «Об’єднання Самопоміч» Лілії Брухнової Відкрилась приймальна депутата від «Об’єднання Самопоміч» Лілії Брухнової

26 січня 2016 року вперше відкрила свої двері приймальня громадян депутата Хмельницької обласної ради від політичної партії «Об’єднання Самопоміч» Брухнової… Далі »

Олександр Попов: «Допомога – це наша робота» Олександр Попов: «Допомога – це наша робота»

Одним з найважливіших напрямків роботи партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» є допомога воїнам АТО та їх родинам. Щодня члени партії… Далі »

Хімічним забрудненням земель на Хмельниччині завдано шкоду довкіллю на півмільйона гривень Хімічним забрудненням земель на Хмельниччині завдано шкоду довкіллю на півмільйона гривень

Прокуратурою Хмельницької області, за матеріалами УСБУ в області, зареєстровано кримінальне провадження за фактом забруднення промисловими відходами близько 2 га сільськогосподарських… Далі »

Депутати не дозволили доньці голови Апеляційного суду викупити комунальне приміщення у центрі Хмельницького Депутати не дозволили доньці голови Апеляційного суду викупити комунальне приміщення у центрі Хмельницького

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали приватизацію нежитлового приміщення площею 55,8 кв. м на вулиці Подільській, 22/2, що у центрі… Далі »

У Славуті на аукціоні продадуть  казарми та їдальні У Славуті на аукціоні продадуть казарми та їдальні

Інформація про будівлі, виставлені на продаж, оприлюднена на сайті міськради. Усього на аукціон виставлено 4 об’єкти комунальної власності м. Славути:… Далі »

У Хмельницькій області без газу можуть залишитися понад 3 тис. споживачів У Хмельницькій області без газу можуть залишитися понад 3 тис. споживачів

У Хмельницькій області без газу можуть залишитися понад 3 тис. споживачів, які не встигли облаштувати лічильниками помешкань з плитою та… Далі »

На Хмельниччині місцеві бюджети не доотримують надходжень від оренди невитребуваних паїв, польових доріг і земель запасу На Хмельниччині місцеві бюджети не доотримують надходжень від оренди невитребуваних паїв, польових доріг і земель запасу

На Хмельниччині місцеві бюджети не доотримують надходжень від оренди невитребуваних паїв, польових доріг і земель запасу. Про це у коментарі… Далі »