Депутати не дозволили доньці голови Апеляційного суду викупити комунальне приміщення у центрі Хмельницького

Депутати Хмельницької міської ради не підтримали приватизацію нежитлового приміщення площею 55,8 кв. м на вулиці Подільській, 22/2, що у центрі Хмельницького, на яку претендує нотаріус Тетяна Палінчак.

За це рішення проголосувало 14 обранців із 40 зареєстрованих на черговій сесії міськради у середу.

Під час доповіді заступник начальника управління комунального майна Наталія Федоченко пояснила, що пані Палінчак здійснила невід’ємне поліпшення комунального майна на суму 57,1 тис. грн. Відповідно, згідно із законом про приватизацію невеликих державних підприємств (малу првиатизацію), має право претендувати на призатизацію шляхлом викупу.

Як зазначив на сесії міський голова Олександр Симчишин, це питання раніше підтримав виконком на своєму засіданні 22 жовтня 2015 року. При цьому він уточнив, що на сьогодні дано доручено профільному заступнику мера розробити документи на впровадження мораторію на приватизацію комунального майна у центрі Хмельницького.

Як відомо, нотаріус Тетяна Палінчак є донькою голови Апеляційного суду Хмельницької області  Віктора Ковтуна і дружиною заступника голови Хмельницького міськрайонного суду Олександра Палінчака.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. тепер судді Сема в асфальт закатають. не дового йому залишилося:)

 2. цІКАВО,ЯК АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД РОЗГЛЯДАЄ АПЕЛЯЦІЇ НА РІШЕННЯ МІСЬКРАЙОННОГО,

 3. Таня ніякого поліпшення там не зробила.. хочек захопити чуже майно за допомогою свого батька. Злодії же ті…

 4. Палінчак з суду це мразь, яку потрібно давно вигнати гній розкідати!

 5. Можливо і будівництво житлового будинку під “крышей” Гончара Симчишин припиніть …………..

  • на Львівському

  • Да нічого він не припинить, Були одні мери та виконувачі – мели по-свому, а зараз інша метла, мете вже до себе. І це не дивно. Ви щось чули, що Симчишин за цей період що при КОРОНІ щось зробив з незаконним будівництвом? І не х-ра не зробить бо Скочеляс, Афійчук і решта йому не дадуть, бо це їхні бабки, а СЕМ прийшов тимчасово. Вякне СЕМ і немає його – НЕДОВІРА!!!!

 6. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. А Ви що не розуміете для чого це робиться? Пройшли вибори, прийшла “Свобода”. А скільки вони грошей на вибори витратили? Треба відбивати!!!!!! Вони роблять мораторій щоб більше заплатили їм. Цей СЕМ приймає рішення не сам, а йому це диктуе “Свобода”. Поки мер залежить від партії нічого доброго не чекайте, як СТАРШИЙ скаже!!!! Тому маємо те що маємо, а далі ще буде!!!!!

  • де логіка в тому щоб більше заплатили і мораторії? мораторій – не не продаж, немає значення скільки заплатять.
   я також за те, щоб майно міста здавати в оренду. я не давав нікому права продавати майно на Проскурівській, бувша пошта.

   • МАю на увазі ввели мораторій для того, щоб від нього відмовитись за певну плату!

  • не байдужий, а ще в мера є хвіст і роги!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.