На Хмельниччині місцеві бюджети не доотримують надходжень від оренди невитребуваних паїв, польових доріг і земель запасу

На Хмельниччині місцеві бюджети не доотримують надходжень від оренди невитребуваних паїв, польових доріг і земель запасу.

Про це у коментарі “Незалежному грмоадському порталу” заявив голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко.

“Сьогодні необхідно зобов’язати сільські ради і райдержадміністрації укласти договори оренди на невитребувані паї, польові дороги і земелі запасу з всіма орендарями, які працюють на їхніх територіях. Обов’язково варто провести об’єктивну грошову оцінку цих земель. Бо маємо факти, коли в місцеві бюджети не поступають кошти, а це ті резерви, які треба використовувати в умових децентралізації”, – наголосив він.

За словами “антимонопольника”, на Хмельниччині виявлено понад 1 тис. невитребуваних паїв, з яких не сплачено жодної копійки до бюджетів. Крім того, є випадки диспропорцій орендної плати в одному і тому ж районі. До прикладу, Старокоснятинівська РДА визачила для ТОВ “Енселко Агро” орендну плату у розмірі 4 відсотки, для решти сільськогосподарських підпримєств – 3%.

“Органи влади як природня монополія не виконують покладених на нього законодавством зобов’язань. Вони демонструють бездіяльність, або хочте – корупційний протекціонізм”, – вважає Олуйко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Хочу сказати панові розумнику Олуйкові що запас і резерв вже давно роздеребанили навіть тоді коли він був при владі то чомусь мовчав. Польові дороги згідно Закону нехай ех ректор інституту регіонального управління та права чомусь не дочитав – що це є спільна власність власників часток паїв а не власність РДА чи сільської ради! Напевне потрібно пана Олуйка на курси підвищення кваліфікації відправити…..
    А про невитребувані паї тут вже питання реторичне як де!!!
    Можу погодитись!!

  2. «Чия б корова мичала…»… Знову виліз … для безплатної реклами «себе коханого». Хай цей «розумник» не повчає в якості самореклами (деякі його діяння не всі забули), а розкаже: Як, коли був депутатом, хотів «прихватизувати» в особисту приватну власність бувший Будинок офіцерів за ціною в 10 раз меншою, ніж тоді була (за 111 грн з копійками, коли була ≈ 1000 грн.)? Як його «підлеглі» (у всіх смислах?) жіночки збирали під час перевірок підприємств і підприємців гроші на спільну з ним поїздку на відпочинок і лікування на Балкани?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.