Хмельницька міськрада відмовилася від поновлення договору оренди землі скандальному забудовнику, який заліз на річку

Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Таке рішення сьогодні депутати (“за” 36 із 40 присутніх) ухвалили на черговій сесії міської ради.

У рішенні сказано, що 31 жовтня 2012 року орендар отримав у користування ділянку під незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчику. На підставі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та відповідної декларації про початок виконання будівельних робіт “Ультрасервіс” приступив до будівництва бази відпочинку з поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу.

Натомість орендар, забудовуючи територію, заліз у зону прибережної захисної смуги, порушивши ст. 61 Водного кодексу України. Відстань об’єкту будівництва від річки Південний Буг становить від 3 до 11 метрів.

Крім цього, через земельну ділянку на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б проходить частина осушувальної системи з діаметром труби 1 метр, так звана “Мар’янівська система водовідведення”.

Також при передачі в оренду ПП «Ультрасервіс» земельної ділянки у технічній документації не було зазначено межу прибережної захисної смуги, хоча, згідно з ситуаційного плану, межа земельної ділянки проходить по урізу водойми. Не вказана прибережна захисна смуга і в кадастровому плані, який є невід’ємним додатком до договору оренди землі.

Як писав НГП, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

З’ясовано, що службові особи одного з приватних підприємств, з метою заволодіння земельною ділянкою водного фонду площею 0,38 га на березі річки Південний Буг в обласному центрі (вул. Нижня Берегова, 2/4-Б), підробили угоду про придбання нібито об’єкта незавершеного будівництва. Хоча в дійсності зазначене майно було ще раніше реалізоване іншому суб’єкту господарювання як будівельні матеріали.

Зазначені дії спричинили тяжкі наслідки державі, які полягають у незаконній забудові прибережної смуги Південного Бугу у місті Хмельницький.  Ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить понад 2 млн гривень.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. з “новою владою” в юристів міськвиконкому роботи побільшає, не встигли розгребти “дєла” яких накрутив Костя зі своїм Радником … кріпіться ))

 2. Будівельник заблукав у датах. 2012 рік – який Костя?

 3. молодці, підтримую таке рішення. Симчишин заробив ще один плюс для себе

 4. І що з того?на нгп треба запровадити соціальний тоталізатор, і я готовий перший поставити ящик асті мартіні, що добудують і здадуть і всі суди виграють

 5. ст. 61 Водного кодексу України. Відстань об’єкту будівництва від річки Південний Буг становить від 3 до 11 метрів.

  Стаття 61. Використання підземних вод питної якості

  Підземні води питної якості повинні використовуватися у першу чергу для задоволення потреб питного і господарсько-побутового водопостачання населення, а також харчової промисловості та тваринництва.

  Статті кодексу не співпадають.

 6. Спорим, що Симчишин не виграє війну з хамовитими забудовниками? Буде воювати проголосують недовіру і знімуть. Або в судах все виграють.

 7. Нічого не розумію, поряд розташована така сама база відпочинку, та її будівля стоять в метрі від води і стоять вже так років з 50-ть. В чому тут проблема?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.