Хмельницькі депутати роздробили “сімейний” ринок Дьяченків

Хмельницька міська рада ухвалила два рішення, які пов’язані з діяльністю речового ринку “Бартерсервіс”, на якому працюють понад 2 тисячі підприємців (2262 кіоски).

Це сталося у середу на пленарному засіданні сесії міськради.

Першим рішенням депутати відмовили Людмилі Дьяченко у наданні в оренду земельної ділянки на вулиці Геологів, 13 загальною площею 57 тис. кв. м для обслуговування єдиного майнового комплексу.

Згідно з рішенням Вінницького апеляційного адміністративного суду від 8 грудня 2015 року, власники ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” незаконно звели єдиний майновий комплекс на орендованій землі на вулиці Геологів, 13 у Хмельницькому.

Земельна ділянка, на яку претендувала Дьяченко, з 2005 року була в оренді її підприємства ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс“. У 2010 році договір оренди не було продовжено, проте суд зобов’язав міську раду цей договір таки переукласти. У 2015 році цей договір не був поновлений.

Іншим рішенням сесія міськради доручила управлінню земельних ресурсів та земельної реформи замовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Геологів, 13 загальною площею 55657 кв. м (кадастровий номер 6810100000:10:001:0057) на шість ділянок: на ділянку №1 площею 10987 м2, ділянку №2 площею 671 м2, ділянку №3 площею 41605 м2, ділянку №4 площею 1681 м2, ділянку №5 площею 248 м2, ділянку 6 площею 465 м2.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власниками ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” є подружжя Валерія і Людмили Дьяченків.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на Людмилу Дьяченко записаний єдиний майновий комплекс «Бартерсервісу», який включає в себе нежитлове приміщення речового ринку загальною площею 386,6 кв. м, мережі електропостачання, площадки ринку, автостоянки та проїзди загальною площею 56,5 тис. кв. м.

Крім ринків, сім’я Дьяченків володіє десятками фірм, зокрема, ПАТ «Катіон» (спеціалізується на виробництві комп’ютерів і периферійного устаткування), ТОВ «Капітал-15» (надання в оренду й експлуатація нерухомого майна), агрокомпанія «Самобранка» (основний профіль — вирощування зернових, бобових і насіння олійних культур).

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. дуже правильно. підприємці дякують!

  2. У Красилові центральний ринок взагалі не має меж,ніхто не знає куди йдуть гроші від усіх зборів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.