У 2015 році за проїзд через Замковий міст у Кам’янці-Подільському водії заплати 2,6 млн. грн

У  2015 році за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника (проїзд через Замковий міст) водії заплатили 2 млн. 624тис. 253 грн.

Про це НГП повідомили у міській раді.

З цієї суми в держбюджет було направлено понад 437 тисяч гривень, а всього міському бюджету перепало 1 млн. 101тис. 573грн. Фактичні витрати на надання послуг (зарплата працівників, податки на зарплату, амортизація, охорона, інкасація, програмні послуги, канцелярські витрати) становлять 871 тисячу гривень, музей – заповідник отримає на реставрацію об’єктів 160 тис. 617 грн.

Ці кошти витрачались на перевезення мобілізованих кам’янчан та інженерно-будівельних груп для виконання інженерних робіт на сході України (224,7 тис. грн.), поточний ремонт Ратуші та виготовлення кошторисної документації – 82 тис. 917 грн. (минулого року за кошти із Замкового мосту на ці ж потреби виділяли 98 тис. грн.), капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Гімназійній (50 тис. грн.), поточний ремонт Вірменської криниці, в т.ч. виготовлення кошторисної документації – 41 тис. 416 грн.(минулого року на ці роботи також виділяли 45 тис. грн.).

Також проведено реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури національного значення (перша черга) «Кушнірська башта ХVI ст.» – 123 тис. грн. та «Башта водяна №5 XV-XVI ст.» – 40 тисяч. На реставраційно-ремонтні роботи Старого замку виділено 110 тис. грн.

Нагадаємо, що 2014 року за проїзд через Замковий міст у Кам’янці-Подільському водії заплатили 2 млн. 607 тис. 352 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. А сколько денег было украдено?! наверное такая же сумма

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.