Петиція про будівництво спортивного майданчика по Старокостянтинівському шосе у Хмельницькому набрала необхідну кількість голосів

Відділ роботи зі зверненнями громадян Хмельницької міської ради повідомляє, що міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Дозвіл на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика за адресою вул. Старокостянтинівське шосе 5/7, 5/8”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 22 червня петицію підписали 507 осіб з 500 необхідних.

«Ми, співвласники квартир в багатоповерхових житлових будинках за адресами вул. Старокостянтинівське шосе 5/2; 5/2А; 5/3Г; 5/3Д; 5/4; 5/4А; 5/4Б; 5/4В; 5/4Г; 5/4Д у м. Хмельницькому, просимо надати згоду та дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Вимпел» на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика кошторисною вартістю 1 318 938 грн. за адресою вул. Старокостянтинівське шосе 5/7, 5/8, за рахунок сплати пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького». – йдеться у петиції.

 

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ска!!! Забудовник мав безкоштовно його зробити, як невід’ємну соціальну інфраструктуру!!! Лошари

  2. Знову лохотрон. Паойова участь по закону сплачується виключно коштами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.