В озері, що на території селища Ямпіль Білогірського району, загинула риба. В озері, що на території селища Ямпіль Білогірського району, загинула риба.

16 червня цього року на телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло повідомлення від мешканця селища Ямпіль,… Далі »

На Хмельницькій АЕС впроваджується система сейсмічного моніторингу На Хмельницькій АЕС впроваджується система сейсмічного моніторингу

У рамках реалізації  Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків та на виконання «постфукусімських заходів» на Хмельницькій АЕС впроваджується система… Далі »

У Кам’янці-Подільському вирішили роботу дитячих садочків поки не відновлювати У Кам’янці-Подільському вирішили роботу дитячих садочків поки не відновлювати

Незважаючи на рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка дозволили відкрити в Кам’янці дитячі садочки,… Далі »

На Хмельниччині черговий стрибок інфікованих на COVID-19 На Хмельниччині черговий стрибок інфікованих на COVID-19

Станом на 8 ранку 18 червня в Хмельницькій області зареєстровано 604 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Як повідомляє ОДА, виявлено 17… Далі »

Відновлення руху поїздів залежить від ОДА – член наглядової ради “Укрзалізниці” Відновлення руху поїздів залежить від ОДА – член наглядової ради “Укрзалізниці”

Член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко вважає, що відновлення руху поїздів в конкртеній області, залежить від облдерждміністрації. Таку думку він висловив… Далі »

У Старокостянтинові посилять протиепідемічні заходи у зв’язку із різким збільшенням хворих на COVID-19 У Старокостянтинові посилять протиепідемічні заходи у зв’язку із різким збільшенням хворих на COVID-19

У зв’язку із різким збільшенням хворих на коронавірусну інфекцію міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук закликав посилити протиепідемічні заходи в установах… Далі »

Сьогодні у центральній частині Хмельницького буде відсутнє водопостачання Сьогодні у центральній частині Хмельницького буде відсутнє водопостачання

МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє, що у зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт по заміні ділянки водопроводу по вул. Кам’янецькій, 52/1-52/2, 18.06.2020 р…. Далі »