Відновлення руху поїздів залежить від ОДА – член наглядової ради “Укрзалізниці”

Член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко вважає, що відновлення руху поїздів в конкртеній області, залежить від облдерждміністрації.

Таку думку він висловив у коментарі під дописом у “Фейсбуці” політичного експерта Ярослава Макітри, який запитував про відсутність будь-якого пасажирського залізничного сполучення з низкою міст та регіонів країни.

“УЗ зацікавлена в максимальній кількості маршрутів, тому що це мінімізує збитки УЗ від пасажирських перевезень. Рішення щодо запуску потягів у конкретних напрямках УЗ ухвалює на підставі рішень обласних адміністрацій в зв”язку з епідеміологічною ситуацією в конкретній області. Тому питання щодо запуску потягів повністю залежить від ОДА”, – написав Лещенко.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет заявляв, що на Хмельниччині залізничне сполучення буде відновлено в залежності від епідемситуації із захворюваністю на COVID-19. Наразі фактично через територію області курсує три потяги: “Київ-Хмельницький” (поїзд “Інтерсіті”), “Жмеренка-Гречани” і “Хмельницький-Волочиськ”.

Станом на 18.00 17 червня в Хмельницькій області було зареєстровано 587 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (з них 48 – у дітей, 98 – у медпрацівників).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.