208 км доріг держзначення: в ОДА намалювали амбітний план “великого будівництва” 208 км доріг держзначення: в ОДА намалювали амбітний план “великого будівництва”

У Хмельницькій області буде відремонтовано та побудовано 208,8 км доріг державного значення. Про це повідомляє пресслужба ОДА. М-12 Стрий –… Далі »

Карантин “підкосив”? За місяць середня зарплата зменшилася на 664 гривень – облстат Карантин “підкосив”? За місяць середня зарплата зменшилася на 664 гривень – облстат

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницькій області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю… Далі »

На Хмельниччині за добу на коронавірус захворіло 18 людей На Хмельниччині за добу на коронавірус захворіло 18 людей

Станом на 18:00 2 червня в Хмельницькій області зареєстровано 477 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 з них 257 одужало, 11 летальних…. Далі »

Хмельницька область дозволила міжобласні пасажирські перевезення Хмельницька область дозволила міжобласні пасажирські перевезення

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила відновити міжобласні пасажирські перевезення з сусідніми областями, зокрема, Житомирською, Вінницькою і… Далі »