Карантин “підкосив”? За місяць середня зарплата зменшилася на 664 гривень – облстат

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці Хмельницькій області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у квітні становила 8884 грн, що на 664 грн менше, ніж у березні.

Про це свідчать дані Головного управління статистики в області.

Вище середнього рівня по області в квітні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 13902 грн (у березні – 15413 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 12851 грн (13021 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 12602 грн (13021 грн).

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (17125 грн; у березні ці працівники отримували 24085 грн) і перевищував середньообласний показник у 1,9 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 9,8–21% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у квітні порівняно з березнем  зменшилася на 7,3%, а щодо квітня 2019 р. збільшилася на 5,5%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. То нічого. Усі будем асфальт класти за 6000 грн, Шмигаль же обіцяв!

  2. а чому журналюги не говорять що у деяких держустановах заробітну плату взагалі не платять і погрожують звільненням або скороченням зокрема у Полонському районі

  3. Про заробітну плату: треба вказувати які суми люди отримують на руки, тобто чисті кошти.

    • У всіх країнах світу зарплата вказується “до нарахування”, а не чистими. Відрахування у кожного різні. І, податки -це святе в усьому світі. Крім України, звісно)))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.