Сімашкевич перерозподілив потік коштів для фірми свого чиновника

Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міськради 8 лютого, за результатами тендеру, уклав низку угод на послуги утримання доріг і тротуарів та послуги з озеленення міста загальною вартістю 2,38 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть “Наші гроші”.

З цієї суми 1,05 млн грн. отримає комунальнепідприємство «Комбінат благоустрою» на догляд за дорогами і тротуарами.

Окрім комунальників цим займатиметься також ПП «РА-Плюс». Ця ж фірма отримало упродовж року буде саджати, зносити і підрізати дерева, доглядати живі огорожі та клумби. На всі ці роботи компанія отримає 0,97 млн грн.

Власником і директором ПП «РА-Плюс» раніше був Бабчинський Олександр Васильович. У листопаді 2010 р. фірму перереєстрували на Бабчинську Олену Василівну, а директором компанії ще через рік стала його дружина – Бабчинська Тетяна Анатоліївна.

У жовтні 2012 р. Олександр Бабчинський, на той момент радник міського голови, був призначений директором Департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради, котра і замовила вищеперераховані послуги. Минулого року фірма також отримала 0,53 млн грн. на послуги рослинництва від цього ж департаменту.

Решту 0,36 млн грн. отримає ФО-підприємець Гриценко А.В. – на викошування зелених зон парків, скверів та придорожніх зелених смуг на вулицях міста.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.