Хмельницька облдержадміністрація провела незаконний тендер майже на 1,5 мільйони гривень

Державна фінансова інспекція в Хмельницькій області виявила порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації, під час закупівлі послуг із землевпорядкування.

Про це повідомляє ГО «Верховенство права».

Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Хмельницької області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації та відміни незаконних торгів.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що найдешевша пропозиція Земельно-аграрного центру «Карат» була відхилена через те, що на розкритті були присутні юрист та директор підприємства, а документи, які підтверджували повноваження були надані лише на директора.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника Держфінінспекції в Хмельницькій області Сергій Москалець, присутність під час процедури закупівлі представника учасника без підтвердження повноважень, не може обмежувати його участь в процедурі закупівлі та бути підставою для відхилення пропозиції. При цьому, в документації конкурсних торгів ревізорами були виявлені документи, якими підтверджено повноваження присутнього на розкритті пропозицій директора підприємства.

У зв’язку із викладеним, Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації, було спрямовано пропозицію розірвати договір укладений в результаті незаконних торгів, також про виявлені поручення була поінформована прокуратура Хмельницької області.

1

2

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. КОЛИ ПОКАРАЮТЬ ВИНОГО–ХОТІЛОСЯ Б ЗНАТИ… Але знаю що мабуть ніколи!!!

  2. А винний хто,Вавринчук?

  3. “Упередження порушень”? Рівень грамотності у наших чиновників вражає своєю безграмотністю. Якщо заглянути в тлумачний словник української мови (навіть її не знаючи), можна побачити, що слово “упередження” означає хибну або негативну думку щодо якоїсь людини, групи людей чи подій, яка формується без будь-якого ознайомлення з реальним станом справ і наперед визначає ставлення до людини/людей/подій. А порушення можна “попереджати”, хоча що там вони попереджують – як крали, так і далі крадуть, причому безкарно, якщо чиновник вкраде вагон – стане депутатом, а якщо селянин вкраде сім буряків на полі – посадять в тюрму на сім років. Правоохоронні органи лише захищають розбагатілих чиновників від простого народу, ніяк не більше. Російське слово “упреждать” означає діяти на випередження, хоча наші держслужбовці навіть рідної мови не знають. Так само і російської не знають. Азірових розвелося серед чинуш забагато, як вони можуть дбати про добробут українського народу і України, якщо зневажають навіть нашу культуру і рідну державну мову, яку зобов’язані знати на відмінно, інакше не мають права займати посади?! Може, не треба нам таких службовців? Хай по-доброму роз’їжджаються усі непрошені простими українцями зайди і доморощені пани по своїх закордонних домівках, в яких вже живуть і вчаться їхні діти, прихопивши свою крадену готівку і не мучать нещасну країну. Хоча, як кажуть, кожен народ сам заслуговує тих чиновників, які ним керують. Може, варто українцям задуматись, хто вони і куди йдуть? Поки самі не змінимось – світ нам не змінити.

  4. Лукомська це Азаров номер 2!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.