Школам Білогірського району намагалися підсунути вугілля невідомої якості по нереальній ціні

Відділ освіти, молоді та спорту Білогірської райдержадміністрації за результатами тендера 3 серпня уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Вуглеторфзбагачення» (Волинська область) на поставку 450 т вугілля кам’яного марки ДГР 0-200.

Загальна вартість продукції становить 629,1 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Вугілля має надійти до 30 вересня цього року для забезпечення безперебійного опалювального сезону загальноосвітніх навчальних закладів Білогірського району.

Конкурентами на торгах виступили Товариство з обмеженою відповідальністю Торговий Дім «Тепло» (Львів) з пропозицією 664,2 тис. грн і Товариство з обмеженою відповідальністю «Юнкомтек» (Хмельницький) з 457,6 тис. грн.

Однак комітет з конкурсних торгів відхилив найнижчу пропозицію  «Юнкомтек» через невідповідність  умовам документації конкурсних торгів.

Зокрема, відсутній оригінал гарантійного листа наданого учаснику процедури закупівлі безпосереднім виробником вугілля кам’яного ДГР 0-200, його офіційним представником, дилером, дистриб’ютором, продавцем вищевказаної марки про гарантію відвантаження Учаснику для потреб Замовника.

Крім цього, «Юнкомтек» в складі пропозиції не надав копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугілля кам’яне ДГР 0-200.

“Незалежний громадський портал” зацікавила ця фірма, яка до того ж в документації вказала свою поштову адресу у Донецькій області, при тому що зареєстрована у Хмельниицькому.

vugillia

За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ «Юнкомтек» зареєстровано 3 грудня 2014 року. Засновником виступає Роман Олійник. Керівником є Наталія Харкова.

Фірма почала демонструвати активість на торгах з квітня 2015 року. За інформацією “Вісника державних закупівель”,  «Юнкомтек» виграв чотири тендера на поставку вугілля кам’яного. Здебільшого, це були райони Донецької області.

torgy

Так, тонна вугілля марки ДГР для Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІ ступенів №12 обійшлася 1496 грн, вугілля для Волноваської міськради – 1600 грн/т, вугілля марки ГР для Соледарського професійного ліцею – 1290 грн/т.

Для відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА «Юнкомтек» звідкись взяв ціну вугілля марки ДГР 0-200 1017 грн/т, коли ціна від «Вуглеторфзбагачення» становила 1398 грн/т.

НГП не полінувся телефоном з’ясувати у Державного підприємства “Волиньвугілля”, яке має 4 шахти і є основним добувальником вугілля марки ДГР у Львівсько-Волинському кам’яновугільному басейні вартість відвантаження вугілля з цього підприємства. На 7 серпня ДП “Волиньвугілля” відпускає вугілля за ціною 1275 грн/т.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.