Школи Хмельниччини на низькому рівні забезпечені вугіллям через недобросовісних постачальників

На 25 серпня школи Хмельниччини на низькому рівні забезпечені твердим паливом для проведння осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

Про це сьогодні заявив директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля на засіданні колегії облдержадміністрації.

Так, за його даними, 19% вугілля має Новоушицький район, 26,6% – Полонський, 28,3% – Шепетівський, 30,6% – Чемеровецький.

“Ситуація подібна, що й рік тому. Наявний ресурс у навчальний закладах дає змогу опалювати приміщення до кінця року. Сьогодні трвиають тендерні процедури із закупівлі вугілля, однак деякі переможці розривають договори на поставку через зростання цін на тверде паливо”, – пояснив Фасоля.

З цього приводу на колегії ОДА заслухали голову Новоушицької РДА Юрія Танасійчука, який поскаржився на ТОВ “Торговий дім “Тепло” (Львів). Це підприємство зірвало поставку вугілля, тож довелося переукладати договір з іншим учасником торгів. Щонайшвидше, школи Новоушицького району одержать вугілля до 30 вересня.

Губернатор Михайло Загородний закликав бюджетних замовників звернути увагу на цього підрядника.

Між іншим, як повідомляє львівське видання “Варіанти”, ТОВ “Торговий дім “Тепло””, яке акцептували як переможця тендеру із постачання 8600 тонн вугілля для господарств Львівської залізниці, відмовилося від постачання твердого палива. Внаслідок таких дій напередодні осінньо-зимового сезону магістраль ризикує залишитися без засобів для опалення пасажирських поїздів та виробничих приміщень.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.